Borac u Užicu izgubio od “fenjeraša“ (FOTO)

0
292

ČAČAK – Fudbaleri Borca poraženi su u Užicu rezultatom 2:1 od Slobode, do ovog kola poslednjeplasirane ekipe na tabeli Prve lige Srbije.

Užičani su do vođstva od 2:0 došli pogocima Ilića u 2. i Rajkovića u 30. minutu. Utešni gol za Čačane postigao je Perić u 70. minutu utakmice.

Mnogi ljubitelji fudbala u gradu na Moravi očekivali su pobedu Borca nakon dobre igre i sigurne pobede nad Teleoptika, kao zbog činjenice da je današnji protivnik na istom ovom terenu glatko savladan u Kupu Srbije rezultatom 3:0.

Posle poraza od Užičana “zebre“ su se ponovo našle na ivici zone ispadanja. Sada je ekipa Vlada Stanisavljevića dvanaestoplasirana sa istim brojem bodova kao i kruševački Trajal.

U narednom kulu Čačani gostju u Inđiji istoimenoj ekipi koja je jedan od najozbiljnijih kandidata za plasman u Superligu.

Izvor: Morava info

Fotografije: Miloš Cvetković