Borac 1926 poveo, ali izgubio u Dobanovcima

7
789

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 porazom su započeli prolećni deo šampionata Prve lige Srbije. Domaća Budućnost u Dobanovcima je slavila rezultatom 2:1.

Izabranici Tomasa Vasova dobro su otvorili meč i poveli već u 24. minutu pogotkom Ratkovića. Imali su igrači Borca više od igre u tim trenucima i propuštena je prilika da se prednost udvostruči.

Kazna je stigla u 35. munutu, kada gosti sa penala dolaze do izjednačenja, pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

Već nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu domaći tim dolazi do vođstva od 2:1, a ispostavilo se da je to bio konačni rezultat utakmice.

Nakon osmog prvenstvenog poraza Borac 1926 je pao na šesto mesto. U narednom kolu “crveno-beli“ dočekuju ekipu Jagodine.

Izvor: Morava info

Prethodni članakIzmene zakona: Plata za trudnice na bolovanju i bez uplaćenih doprinosa
Sledeći članakSa analize stigli rezultati 290 uzoraka iz Moravičkog okruga, u Čačku najmanji procenat novozaraženih