Borac nerešeno protiv Makedonaca u drugoj proveri

0

ČAČAK – Fudbaleri Borca su odigrali drugi kontrolni meč na pripremama na Ohridu. Rival je bila makedonska ekipa Mladost iz Carevog Dvora, a meč je završen bez pobednika 1:1.

Trener Ljubiša Stamenkovć je na teren izveo igrače koji su na probi i one iz grupe mlađih koji traže svoju šansu da se nametnu. Iskusniji rival je do vođstva stigao u 10. minutu, kada je Stevanović kaznio grešku Marka Drobnjaka i iz neposredne blizine zatresao Borčevu mrežu.

Na izjednačenje se čekalo do 30.minuta kada je Marčić asistirao, a Adžović matirao Stojanovskog za 1:1. Do kraja prvog poluvremena šansu za rezultatski preokret propušta Diata.

U nastavku utakmice inicijativa Čačana, ali dobre prilike propuštaju Propadalo i Tomić. U finišu utakmice Merkov je u sjajnoj prilici, ali se Drobnjak iskupio za kiks kod vodećeg gola, pa je utakmica završena bez pobednika.

Utakmica je odigrana na terenu sa veštačkom travom po sunčanom, ali izuzetno vetrovitom vremenu.

Borac je utakmicu počeo u sastavu: Drobnjak, Đorđević, Pavlović, Drašković, Obradović, Adžović, Bulajić, Marčić, Ilić, Jordanov i Diata. Igrali su još Propadalo, Tomić, Savić, Pantović i N. Jovanović.

Izvor: FK Borac