Čačanska rodna: Izložba “Art dijalog (Umetnost sa društvene margine)“

0
175

ČAČAK – U Kulturnom centru Čačak u četvrtak, 6. aprila, biće otvorena izložba “Art dijalog (Umetnost sa društvene margine)“, autora Božidara Plazinića.

Reč je o izložbi radova realizovanih kao socijalno angažovan umetnički koncept u saradnji sa društveno osetljivim grupama. Realizuju je Centar za vizuelna istraživanja „Krug“ i Kulturno-obrazovni program Kulturnog centra.

Izložba se odvija u okviru programa “Čačak – Prestonica kulture Srbije“.

Otvaranje je u 19 sati, a ulaz je slobodan.

Posetioci će izložbu moći da pogledaju do 23. aprila.

Izvor: Morava info

BEZ KOMENTARA

PRE SLANJA KOMENTARA, MOLOMO VAS DA OBRATITE PAŽNJU NA SLEDEĆE UPUTSTVO:
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

OSTAVITE ODGOVOR