Čačanski moto kros vozači nastupili na balkanskom šampionatu u Kreševu

0
177

ČAČAK – Proteklog vikenda održane su moto kros trke u Kreševu (BiH), koje su se bodovale za šampionat Balkana i Alpe adria kup, na kojima su pored ostalih takmičara iz Srbije, učestvovali predstavnici dva čačanska kluba.

U konkurenciji vozača iz Mađarske, Rumunije, Hrvatske, BiH, S. Makedonije i Bugarske, u klasi MX65 naš najbolji predstavnik je bila Ana Kolnookov iz MK Extreme, koja je osvojila fantastično četvrto mesto, dok je Vuk Ćajić iz MK Tanasko Rajić zauzeo šesto mesto.

Najbolji plasman u klasi MX85 i najbolji rezultat ostvario je takmičar Aleksa Milosavljević koji je zauzeo četvrto mesto i trenutno je takođe četvrti u ukupnom poretku za balkanski šampionat.

U klasi MX2 najbolji plasman od 19 vozača imao je Mark Česko iz kluba MX024, koji je zauzeo šesto mesto.

U amaterskoj klasi MX odličan rezultat je napravio Milan Stojanović iz MK Tanasko Rajić osvojivši treće mesto.

Dobri rezultati vozača iz Čačka bili su dobra uvertira za predstojeću trku na Jeljenu, koja se održava 5. i 6. juna.

Izvor: Morava info

Prethodni članakFilmski div
Sledeći članakKošarkaška ekipa OŠ “Milica Pavlović“ osvojila prvenstvo Srbije za osnovne škole (FOTO)