
ČAČAK – U čačanskom odboru Pokreta Dveri poručuju da, kako sada stoje stvari, neće ići u koaliciju sa DSS na predstojećim lokalnim izborima, iako je su ove dve stranke potpisali koalicioni sporazum o zajedničkom političkom delovanju.
Predsednik Izvršnog odbora Dveri Aleksandar Tanasković naglasio je na konferenciji za novinare da su DSS više puta pozivali da napuste aktuelnu čačansku vlast.
– Oni to nisu učinili, zbog čega koalicija za sada nije moguća – rekao je Tanasković.
Prvi čovek lokalne organizacije Dveri u Čačku Dragan Ćendić najavio je da će opozicioni odbornici podneti novu i za svakog pojedinačno obrazloženu, novu inicijativu za smenu gradonačelnika, zamenika gradonačelnika i predsednika skupštine grada Čačka.
– Želimo da vidimo da li postoji granica manipulacije i kršenja svih zakonskih obaveza od strane predsednika skupštine g. Negovanovića – izjavio je Ćendić.
Izvor: Morava info

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.