Jovan Milošević odveo Srbiju u četvrtfinale Evropskog prvenstva

3
821

ČAČAK – Tri utakmice – tri gola. To je učinak Čačanina Jovana Miloševića na U17 Evropskom prvenstvu u Izraelu.

Mladi centarfor Vojvodine ponovo je bio čovek odluke, pošto je pogotkom sa 11 metara u 88. minutu utakmice doneo bod Srbiji u duelu sa Španijom.

Španci su poveli pogotkom Melje u 76. minutu i činilo se da su nadomak trijumfa, pogotovu imajući u vidu činjenicu da je Srbija tri minuta kasnije ostala sa igračem manje nakon što je Mijatović dobio crveni karton.

U tom trenutku Belgija je imala prolaz u sledeću rundu takmičenja, jer je vodila sa 3:1 protiv Turske i imala je bolju gol razliku od našeg tima.

Međutim, nakon jednog kontakta u šesnaestercu Španije sudija je dosudio nastrožu kaznu. Lopti je prišao Jovan Milošević i hladnokrvno realizovao jedanaesterac poslavši golmana u jednu, a loptu u drugu stranu.

Rival kadeta Srbije u četvrtfinalu biće reprezentacija Danske.

Izvor: Morava info

Prethodni članakŽiri doneo odluku: Ovo je najlepša pesma o Čačku
Sledeći članakVlasnik i odgovorno lice auto servisa iz Čačka uhapšeni zbog pranja para, prisvojili 45,8 miliona