Marinović nakon poraza od Mornara: Probali smo u prvom poluvremenu, ali evidentna je razlika u kvalitetu

6
617

ČAČAK – Trener košarkaša Borca Marko Marinović izjavio je nakon poraza od Mornara 87:76 u odloženoj utakmici 4. kola ABA lige da se na terenu videla evidentna razlika u kvalitetu.

Probali smo u prvom poluvremenu, bili smo tu negde. Međutim, zbog slabe koncentracije i evidentne razlike u kvalitetu nismo uspeli da budemo konkurentni u ovoj utakmici. Raduje me ovaj kraj, gde smo pokazali neku agresivnost, sa igračima koji nemaju zapaženu ulogu ove sezone. Mornar je opet pokazao koliko je moćan na svim pozicijama. Ima Pulena koji je možda jedan od najboljih Amerikanaca koji je igrao ABA ligu. Mi nastavljamo dalje. Videćemo koliko ćemo imati vremena da treniramo, da slavimo Novu godinu nećemo sigurno. Hteo bih da čestitam Mornaru na fer i korektnoj utakmici i da mu poželim sreću u nastavku takmičenja – rekao je Marinović.

Mihailo Pavićević, trener Mornara, kaže da je svojim igračima naglasio da će meč u Čačku biti među najtežim gostovanjima.

Još jednom u tri, četiri dana moram da čestitam svojim igračima na vrlo važnoj pobedi i na dobroj igri u većem delu utakmice. Godinu koju ne pamtimo po dobru zbog korone završili smo pobedom. Domaćinu, našim dragim prijateljima, poželo bih uspešnu sezonu u nastavku. Za to ima sve uslove. Još pre utakmice sam rekao da će ovo biti jedno od najtežih gostovanja. Drago mi je što su igrači maksimalno ozbiljno shvatili ovu utakmicu. Borac ima sjajnu ekipu, dobro igra. Svim ljubiteljima košarke u Srbiji i svim ostalim građanima želim srećnu Novu godinu, a ovu da zaboravimo što pre. Želim puno zdravlja, a sve ostalo će doći – naveo je Pavićević.

Izvor: Morava info

Prethodni članakZavršena rekonstrukcija Balkanske ulice
Sledeći članakSa analize stigli rezultati 298 uzoraka iz Moravičkog okruga, i dalje oko 30 odsto pozitivnih