Mijatović: “Izmitraljirani“ smo u Splitu

5
706

ČAČAK – Trener Borca Dejan Mijatović cenio je da je Split zasluženo slavio u utakmici u kojoj je čačanski tim poražen rezultatom 113:99.

On je istakao da su se za njegov tim ponovile neke negativne stvari, tačnije da se nakon dobrih partija na domaćem terenu utakmice na gostovanjima otvaraju mekano i bez odgovarajuće energije.

Dali smo protivničkoj ekipi samopouzdanje. Desilo se to da smo “izmitraljirani“ baš kao u Baru. Dali smo 100 poena, ali da bi se dobila ovako kvalitetna ekipa mora da se odigra mnogo čvršće u odbrani. Pokazali smo neki karakter, vratili smo se u aktivan rezultat na oko dva minuta do kraja, ali sve u svemu zaslužena pobeda Splita. To je atletski sjajno selektirana ekipa. Ovde je Partizan dobio u poslednjoj sekundi, i Zvezda je tesno dobila. Posle ovoga mnogo ću više ceniti onu našu pobedu u Čačku nad Splitom, kada smo slavili nakon što smo minut i po prije kraja imali 11 poena minusa – rekao je trener Čačana.

On je naglasio da se Borac okreće narednim protivnicima, iščekujući rasplet u borbi za opstanak.

Izvor: Morava info

Prethodni članakUpozorenje iz MUP-a: Od danas pojačana kontrola saobraćaja