Borac 1926 ubedljiv u derbiju u Ljubiću

8
1002

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 ubedljivo su u Ljubiću savladali domaći Polet rezultatom 4:0. Utakmica je odigrana u okviru 18. kola Srpske lige – Zapad.

Radost izabranicima Darka Rakočević već u petom minutu doneo je doskorašnji igrač Poletza Stevlić. Minimalnim vođstvom crveno-belih otišlo se na odmor.

U nastavku mreže su mirovale sve do petnaestak minuta pre kraja meča. Tada je u 74. minutu prednost Borca 1926 udvostručio Kovačević, da bi Đokić u 85. i Krstić u 90. minutu igre stavili tačku na ubedljivu pobedu gostiju.

Borac 1926 je i dalje drugi na tabeli sa dva boda manje od prvoplasiranog Smedereva. Polet zauzima petu poziciju.

Izvor: Morava info

Prethodni članakDevojka (22) koja je teško povređena u sudaru u Mojsinju hitno prebačena na kliniku u Beogradu