Juniori Borca poraženi od Partizana u Beogradu

0
526

ČAČAK – Juniori Borca poraženi su u Beogradu od vršnjaka iz Partizana rezultatom 79:71 u utakmici 19. kola Roda lige Srbije.

Bio je ovo drugi poraz izabranika Miloša Pejanovića u dosadašnjem delu šampionata.

U prvih petnaestak minuta meča vodila se izjednačena borba u kojoj je Partizan održavao minimalnu prednost. Pa ipak, pri kraju druge deonice domaći tim se odlepio na 10 poena razlike i ispostavilo se da su to bili trenuci koji su suštinski odlučili dalji tok meča.

Trgli su se mladi Čačani u trećem kvartalu, prišli na svega dva poena zaostatka krajem treće četvrtine, ali kada kada je Partizan polovinom poslednje četvrtine ostvario prednost od +11 bio je to znak da je pobednik odlučen, bez obzira što su igrači Borca u nekoliko navrata na mahove zapretili.

Najefikasniji u poraženom timu bili su Đorđe M. Ćurčić sa 15, Milošević sa 13, Andrić sa 11 i Kaplarević sa 10 postignitih poena. Treba napomenuti da su Čačani bili lišeni pomoći dvojice ponajboljih igrača – Đorđa M. Ćurčića i povređenog centra Stefana Jankovića.

Kod Partizana najefikasniji je bio Prtrović sa 20 i Mikić sa 15 poena i čak 16 skokova.

U narednom kolu Borac dočekuje ekipu Konstantina iz Niša.

Izvor: Morava info

Prethodni članak“StarTech“ u NTP Čačak: Kako aplicirati za grantove u iznosu od 15.000 do 100.000 dolara
Sledeći članakZaposleni u “Pošti“ dobili nove uniforme (FOTO)