Juniori Borca ubedljivi u Nišu

0
258

ČAČAK – Juniori Borca ostvarili su ubedljivu pobedu na gostovanju u Nišu protiv Konstantina rezultatom 77:56. Meč je igran u okviru 6. kola Roda juniorske lige Srbije.

Konačni rezultat ne odražava, međutim, razvoj situacije na parketu u prvih 30 minuta igre, budući da je na kraju pretposlednje deonice Borac imao samo tri poena prednosti.

Angažovanijom igrom u poslednjoj četvrtini izabranici Miloša Pejanovića ipak su došli do zasluženoh trijumfa.

Najbolji pojedinac na terenu bio je bek čačanskog tima Uroš Ivković sa 24 poena i po šest skokova i asistencija. Popović je dodao 14, a Medić 13 poena.

Borac sada ima tri pobede i dva poraza, uz utakmicu manje. U narednom kolu mladi Čačani dočekuju ekipu Užica.

Izvor: Morava info

Prethodni članakMinistar Selaković posetio Udruženje slepih i slabovidih u Čačku