
ČAČAK – Potpredsednik Gradskog odbora Narodne stranke u Čačku Milovan Vasiljević ocenio je da je konkurs koji je raspisala gradska uprava za dodelu subvencija za kupovinu bicikala pun nepravilnosti i nelogičnosti.
Grad Čačak nedavno je objavio javni poziv za dodelu subvencija u iznosu od 15.000 dinara po domaćinstvu za nabavku bicikala, ali Vasiljević tvrdi da u konkursu nema jasnih kriterijuma.
- Ne postoji način niti pravilnik na osnovu kojeg će komisija odlučiti kojih će 65 ljudi dobiti bicikle. Jedino pravilo je brzina predaje prijave – izjavio je Vasiljević.
On je podsetio da je gradska uprava najavila početak naplate letnjih bašti i reklamnih površina, upitavši koliko će se naplatiti reklama Srpskoj naprednoj stranci.
- Slika Aleksandra Vučića na gradskom šetalištu ima veću kvadraturu od svih reklama koje su privatnici postavili na trgu. Neka SNS plati tu reklamu i pruži primer ostalima – rekao je Vasiljević.
Izvor: Morava info







Organizujte trku biciklama, po starosnim i polnim kategorijama, pa ko pobedi, znači da je u treningu jer je vozio biciklo i potrebno mu je. Uz to imate i događaj, promovišete se, družite, zanimljivije je, ima primesu sportskog duha- dosadilo više samo sendviči, svađe, presije da se ide na usiljene kontra mitinge!
Šta je ovaj stručnjak Vasiljević uradio dosad za Trnavu. Dal je nekad nešto pokrenuo na zboru u mesnoj zajednici. Brine se tobože za nabavku bicikli a gornji deo Trnave nema vodu, 70% sela nema kanalizaciju, deca nemaju fiskulturnu salu, objekat predškolaca u vlazi i memi, u školi sve manje dece… Zaključak: Selo gori a baba o biciklama.
Boze kako su nam ovi politikanti puni ideja. Pogotovu ovi sa Dr. Cuj, sad najveci problem kako podeliti 66 bicikla. Ccccc. Jedino ako hoce da nas obaveste da su zivi. E onda je to OK.
Zao mi doktora al uvukli su ga u igru. Ovo je filijala snsa !
Koga ti nesrecnice zalis taj ne vredi vise od tebe. A doktor ume valjda sa misli svojim glavom. I nije bas mlad.
Cula sam u opstini da je jos prva 2-3 dana stiglo preko 100 prijava a ima samo para za 66 biciki. Zasto nas neko ne obavesti da je konkurs vec popunjenjen nego na stotine građana bez veze placa overu i poštu narednih 10-15 dana bez ikakve šanse za subvenciju?
Dobrovoljno se odricem prijave za bicikl. Nisam znao da ce to izazvali kolaps grada i ovoliku kolicinu pakosti. Ej zbog 66 bicikla. Gde i dokle smo dosli.
Zvali su me na miting u Kraljevo protiv“ blokadera „i obećali bicikl.Ito nama troici. Na isti način dobio sam peć na pelet ali peleta nema.
Kako lazes matoro djubre. Lazovcina matora. Stidi se.
Kad su dusa i oci gladni nema tu ponude da valja. Tako je to,na zalost. Vidim po dobroj ponudi sa bicikle. Dobra ideja ali uvek neko koci. A zasto, ne znam.
Nisam video sliku, Vucicevu. Ne gledam po zidovima. Ali ako je tako molim SNS ovce da je sklone I stave sliku ovog Vasiljevica. Neka je gleda I neka se sebi divi. I dati im svima po bicikl. To nije veliki trosak za Cacak ali za nihove male duse, koje sve vide lose, to je mnogo.
I bice mozda zadovoljni.
Tako je