
ČAČAK – Predstavnici Vlade Republike Srbije, Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija, Ministarstva za zaštitu životne sredine i direktori javnih preduzeća, učestvovali su u radu druge sednice Međuresorne radne grupe, koju je formirala Vlada Republike Srbije, a koja ima zadatak da se bavi revitalizacijom Ovčarsko-kablarske klisure.
Nakon sprovedenog postupka izmena PGR Ovčar Banja, čije se usvajanje očekuje na narednoj sednici Skupštine grada Čačka, najavljena je realizacija nekoliko projekata definisanih Akcionim planom ove radne grupe.
– Na sastanku je dogovoreo izvođenje značajnih kulturnih događaja u Ovčar Banji, koji će se realizovati nakon izgradnje potrebnih sadržaja – rečeno kje nakon sastanka.
Pored predstavnika lokalne samouprave i Turističke organizacije Čačka, sastanku su prisustvovali i predstavnici Srpske pravoslavne crkve – Eparhije žičke.
Izvor. Morava info







Jos jednom da probam !!! Kakvo ce ovo skidanje kajmaka da bude ,a skidaci su poznati.
Bravo Milune. Vi radite, gradite za napredak grada. Ostali neka se bave svojim jadima. A sigurno ste veću stručnjaci od ovih komentatora koji tek samo da nešto kažu. A uglavnom glupo.
ovo ko „poslednja večera“ Čini mi se da u pozadini vidim JUDU…
To ce isto da prodje kao i izmuljavanje jezera.
Sve suv stručnjak na čelu sa Milunom.
vala baš
gledaj ih samo ko na tajnoj večeri, samo što će se revitalizovati tj dopuniti samo njihovi računi iz raznih talova i kombinacija
„Ko na tajnoj večeri“!!!!
Kraljevski komentar!!!!
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣