Oglas za posao: Čačanskoj firmi potreban referent nabavke

0
3708

ČAČAK – FURNEX GROUP doo raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

REFERENT NABAVKE – JEDAN (1) IZVRŠILAC

OPIS POSLA:

– Nabavka repro materijala prema nalozima za proizvodnju
– Zaprimanje robe u magacin
– Kontrolisanje pristiglih faktura, overava tačnost i prosledjivanje u knjigovodstvo
– Izdavanje robe po nalozima rukovodioca pogona
– Praćenje i organizacija magacina

Radno vreme 7-17h, subota i nedelja slobodni
Mesto rada: Vranjska 14, 32205 Trbušani, Čačak

USLOVI:

– Pedantnost i preciznost u radu
– Napredno poznavanje rada na računaru
– IV spepen stručne spreme
– Vozačka dozvola B kategorije
– Radno iskustvo na sličnim poslovima

NUDIMO:

– Izuzetne uslove rada u firmi sa kontinuiranim rastom
– Redovna zarada sa adekvatnim vrednovanjem rada
– Rad u dinamičnoj sredinikoja koja omogućava individualni razvoj i napredovanje u poslu

PRIJAVE SLATI NA: office@furnex.rs ili na tel. 063 77 79 777

Prethodni članakĐilas: Odbojnost građana prema Vučiću veća od naklonosti prema opoziciji
Sledeći članakPoskupelo gorivo, i to ne malo

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here