ČAČAK – Muškarac iz Ivanjice (35) koji je danas primljen u Opštu bolnicu Čačak zbog opekotina po telu, biće zbog težine povreda transportovan u Klinički centar Beograd.

– Zbog težine zadobijenih povreda pacijent će biti transportovan u ustanovu tercijarnog nivoa – navedeno je u saopštenju čačanske bolnice.
Prema nezvaničnim informacijama Ivanjičanin (35) je bio u atomobilu, a plinska boca je bila pored njega i u jednom trenutku se, iz za sada neutvrđenih razloga, zapalila i nanela mu teške opekotine.
Dalja istraga utvrdiće sve okolnosti ove nesreće.
Izvor: Morava info








