
ČAČAK – U Čačku se od ponedeljka, 2. oktobra, naplata parkinga uvodi u još nekoliko gradskih ulica.
Kako navode iz JP “Parking servis“, uvođenjem novih zona parkiranja Čačak će dobiti novih 430 parking mesta.
Sistem naplate parkinga od ponedeljka će važiti za sledeće ulice: Veselina Milikića, od Učiteljske do Gradskog bedema, cela Učiteljska ulica, Ulica Svetog Save do kružnog toka kod Hotela “Morava“, cela Nemanjina ulica, Ulica Koče Andjelkovića, od Nemanjine do Krajinske ulice, Ulica devet Jugovića, Ulica Dragiše Mišovića, od kružnog toga do Birčaninove, Moravska ulica, Krenov prolaz i Sinđelićeva ulica.
U ovim ulicama biće obezbeđeno 320 parking mesta, dok će na novom parkiralištu pored “Mega Maksija“ biti dodatnih 110.
Sve ulice nalaziće se u trećoj zoni gde sat parkiranja košta 19 dinara. Mesečna karta za stanare iznosiće 630 dinara.
Izvor. Morava info









Kakav konglomerat bezveznjaka se skupio u vrhu gradske vlasti…
Odlično! Utrostručiti cenu parkinga.
Stvarno smesno kazu bice obezbedjeno 320, sta sad ta mesta ne postoje??
Sad će da naprave neku mnogo jaku maketu garaže za izbore, pa će da je stave pored makete bazena.
Gde sad da se parkiram kada idem na posao?
Ovakve stvari vam uvode oni koji su za 4,5 godina na vlasti kupili stanove i garaže moj narode ponizni.
Tek kreće kolaps sve naopako
U okolne ulice oko centra gde nema naplate parkinga dodju ostave kola i odu a mi koji tu zivimo kad dodjemo sa posla nemamo gde da ostavimo auto . Naravno da treba da se prosiri naplata parkinga . Sto pre to bolje da nebi bilo ono buuuusi.
Kada si kupovao stan ili kuću planirao si gde da ostavljaš kola. Nisi valjda dosad kola ostavljao na ulici, domaćine.
Koliko puta si ostavio auto na moje parking mesto ispred moje kuce .znaci tisi taj .
Gde u Moravskoj, je l’ se drogirate vi? Gde su iscrtana mesta??
Kad su utakmice, nabiju se sa onim mrtvim autobusima, jos i publika dodje kolima i jednom pandur nije hteo da me pusti da udjem tu gde zivim autom, jer je guzva
Nece dobiti nova parking mesta, jer se ljudi tu vec parkiraju godinama,vec ce samo poceti da naplacuju,a mesta sve manje i manje
stop naprednoj pljacki
Milune imas li sramote?
Ovo je smehotres. Obezbeđuju nova parking mesta, dođu samo i iscrtaju ono gde se ljudi decenijama parkiraju i to naplate. Napravite neku garažu nesposobnjakovići jedni. Gde je sad Stevanić, mister Infrastruktura. Nije napravio ništa osim nekih mobilijara gde se ušemio sa ekipom iz Distrikta.
Takođe, treba da postoji i alternativni besplatan parking, neka je i na stočnoj pijaci ali mora da postoji. Ovo je klasična uzurpacija imovine svih nas.
Mister Infrastruktura :)))))) Sjajan nadimak za tog foliranta.