
ČAČAK – Košarkaš koji se trenutno nalazi sa reprezentacijom Srbije, Aleksa Novaković ne menja sredinu kada je klub u pitanju. Naime, krilni košarkaš ostaje u Borcu naredne dve sezone pošto je dogovorio produžetak saradnje.
Momak rođen 1996. godine je stigao u Čačak 2020. godine i vrlo brzo se snašao u sistemu trenera Marka Marinovića. U tek završenj sezoni prosečno je igrao 19 minuta, a upisivao je 5,8 poena po meču u proseku.
Najbolje partije pružio je na samom kraju ABA lige kada je protiv Splita ubacio 21 poen, a protiv Cibone 15.
Pre Borca iz Čačka, Novaković je igrao u Novom Pazaru.
Dobre partije u dresu Borca nisu promakle Svetislavu Pešiću koji ga je pozvao za ovak kvalifikacioni prozor kada Srbija bude igrala protiv Letonije i Belgije.
Izvor: Mozzart sport
I onaj drugi što je pozvan za ovaj prozor da ostane obavezno! Pecarski nam je najškolovaniji igrač! A i za njega bi bilo dobro da ostane i sledeću sezonu jer sam siguran da će da eksplodira u Borcu!
Tako je, još da nađemo posle pismenog pleja i dobri smo.
Da,plej umesto Lopeza,mislim da će Hejl otići pa umesto njega dvojku dovesti.Lešić,pitanje je koliko će biti spreman za ozbiljnu košarku tako da je potrebna prva,dobra petica.Nadam se da će ostali ostati.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.