
ČAČAK – Novinar Aleksandar Gubaš, koji više od tri decenije broji učesnike na različitim skupovima, za portal N1 izneo je procenu koliko je ljudi učestvovalo u protestnim šetnjama širom zemlje u subotu.
Podsetimo, u subotu je održan skup u Beogradu i u još više od deset gradova.
Gubaš je procenio da je u Novom Sadu bilo između 3.000 i 3.500 učesnika, u Nišu oko 2.500, u Kragujevcu oko 1.400, u Kraljevu oko 350, u Pirotu oko 310-320, u Vranju između 210 i 220.
U petak je na protestu u Vršcu bilo oko 100 ljudi, u Zaječaru oko 320, a u Čačku između 680 i 700, naveo je za portal N1 Gubaš.
Ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu bilo je, prema njegovoj oceni, prisutno oko 16.000 građana. U protestnoj šetnji učestvovalo je takođe oko 16.000 ljudi.
– Deo kolone pre šetalice prolazio je pored mernog punkta u Ulici kneza Miloša sedam minuta brzinom od 270 ljudi u minutu, dok je ostatak kolone prolazio 24 minuta brzinom od 540 ljudi po minutu. Tokom šetnje još oko hiljadu ljudi prišlo je iz Ulice kralja Milana – objasnio je Gubaš.
Izvor: N1









Puna podrška za“ Čačak je naš“. Dolazimo ponovo.!!!
Kada je zadnji put bio miting ili okupljanje vladajuće koalicije bez autobusa sa strane? Nikad. I o čemu se ovde priča? O 680 ljudi prema 0 ljudi koja podržava vladajuću koaliciju.
ZATO BATO NA IZBORE.AKO SUMNJAS U LOPOVLUK,ONDA OTVORI 4 OKA,A AKO SI MANGUP,ONDA POKRADI GLASOVE.
ROBIJA ZA NAPREDNJAKE !
Dezurna foka.
Kakva glupost, u svakom gradu dodato od 50 do 70%
Tačno. Bio sam u Čačku i ako je bilo više od 72 čoveka ubi me. Od toga je bilo 27 iz GM i 17 iz KV. Čačana sa sve Dragačevom je bilo otprilike 13.Ostalo su bili turisti. Strašno