
ČAČAK – Svih sedam povređenih osoba koje su primeljne u čačansku bolnicu nakon saobraćajne nezgode u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, pušteno je na kućno lečenje.
Njima su nakon pregledac kontatovane lakše telesne povrede.
U udesu kod jezera Međuvršje učestvovala su tri vozila.
Izvor: Morava info








