Težak poraz Čačka 94 od OKK Beograda

11
939

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 doživeli su ubedljiv poraz na gostovanju OKK Beogradu rezulatom 102:70.

Beograđani su od samog početka meča nametnuli tempo, pa su nakon prvih 10 minuta igre vodili 13 razlike, a na kraju prvog poluvremena imali su prednost +23.

Izabranici Đorđa Mićića bili su inferiorni u svim segmentima igre i ubedljiv poraz bio je logična posledica razvoja dogaja na parketu.

Kod Čačka 94 Ćurčić je postigao 16, Danijels 15, a Tresač 12 poena.

Čačani sada imaju učinak od devet pobeda i 17 poraza. U narednom kolu, 28. marta, dočekaće Mladost iz Zemuna.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPlanska isključenja struje za ponedeljak, 20 mart
Sledeći članakDobra vest za vozače: Za manje prepravke na kolima neće više biti potreban novi tehnički pregled

11 KOMENTARA

1. Ispostovani od kluba maximalno… Otisli dan pre, trenirali u hali protivnika, spavali u hotelu i sutradan NISU dosli na utakmicu. Ni jedan klub iz Cacka nema ovakve uslove, treba kazniti po dzepu za ovako zalaganje i dobiti sledecu!

• Na sve to sam cuo da su dobili neke poklone u vidu nekih majica a na utakmici nista… Po dzepu nego sto pa ima da se opamete sledecu utakmicu!

2. Ma dobro momci idemo dalje,okk beograd je izuzetno mlada ekipa i veoma talentovana ustvari produžena ruka od mege i raznatovica.e što je caxak 94 najstarija ekipa u kls to je problem

3. Bruka i sramota. Bez zelje, energije i volje. Treba vas kazniti debelo. Obrukali ste klub, grad i ljude u klubu koji se trude da vam sve obezbede.

• Bez zelje kad stranac igra sam a pomaže mu naš Ćure,dva silovatelja i rezultat nije mogao biti bolji. A ti Bole ne tuci mnogo. To što duguju premiju od prošle godine jel? To su obezbedili. Crnci plaćeni u cent a naše ko šiša,igraju ua prodaju.

• kako to cure siluje?
        16poena, sut 5/8, sa njim na parketu -4, bez njega -28

eto srece da igra jos vise i da ima vecu ulogu,a ne da igraju penzineri i ameri anonimusi
        mladji curcic tek tragedija, najpre na kasicicu sansa, posle nista
        propade momku sezona

• Gledaj utakmicu kako treba,pusti statistiku. Dodao je prošle godine tačan pas centru. Ako je on talenat onda smo ga ugasili. Basketaš i to loš.