Predstava “Ima nešto što bi trebalo da znaš“ u četvrtak u Kulturnom centru

0
345

ČAČAK – U velikoj sali Kulturnog centra u četvrtak, 12. oktobra sa početkom u 20 sti, biće izvedena pozorišna predstava “Ima nešto što bi trebalo da znaš“, u produkciji Slavija teatra iz Beograda.

Predstava je urađena po motivima teksta “Istina“ Florijana Zelera i prikazuje svakodnevne muško-ženske odnose o poverenju, braku, laganju, sa puno humora.

Glumci nas do kraja drže u napetosti, da li će pobediti laž ili istina, treba li uvek govoriti istinu ili ponekad lagati kako bi se izbeglo veće zlo – stoji u najavi predstave.

Igraju: Miloš Lalović, Milica Janketić, Maja Nikolić i Bojan Krivokapić. Režija: Miloš Lalović.

Ulaznice su u prodaji, cene su 700, 800 i 1.000 dinara.

Izvor: Morava info

BEZ KOMENTARA

PRE SLANJA KOMENTARA, MOLOMO VAS DA OBRATITE PAŽNJU NA SLEDEĆE UPUTSTVO:
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

OSTAVITE ODGOVOR