
ČAČAK – Makar jednu dozu vakcine u Čačku je primilo 43.660 osoba, a nešto manji broj je imunizovan sa obe doze cepiva, pokazuju najnoviji podaci Doma zdravlja i Zavoda za javno zdravlje u Čačku.
Ovaj broj predstavlja oko 46,5 odsto punoletne populacije grada na Moravi.
Podsetimo, prosečna stopa vakcinacije na nivou Srbije iznosi 50,4 procenta.
U poslednjih dve do tri nedelje na dnevnom nivou imunizuje se između 60 i 80 Čačana.
Vakcinacija i revakcinacija se iz dana u dan obavlja u holu Doma kulture.
Nadležni najvljaju da bi punkt za vakcinaciju uskoro mogao da se izmesti u “kontejner“ kod Doma zdravlja, ali o tome će građani na vreme biti obavešteni.
Izvor: Morava info







Propala vakcinacija, dzabe vredjate!!! Pametni su u vecini, hvala bogu! Za koji mesec izlazi rok trajanja vakcinama, vama nestala antitela, a pojavljuju se novi sojevi. Kud cete???
Oko 10 posto vakcinisanih koji se zaraze će imati kijavicu, a vi antivakcinaši gledajte šta ćete. Jebiga, jedna od solucija je i respirator. Ne želim vam to, ali da imate malo mozga možete da ga izbegnete.
Džabe joj objašnjavaš. Lelica voli ventilatore još od detinjstva. A usput voli i da pase.
Ali i njima će Beloševiću. Kao bumerang. Virus je to. On ne odvaja budale od pametnih već vakcinisane od nevakcinisanih. Pa će nevakcinisanisani u bolnice, kao sada. Jer zaraženi su 99% nevakcinisani. Tako im i treba. Samo ja ih ne bih lečio. Oprosti mi Bože.
Otkad daju telefone na psihijatriji, je li botu?
46 660 primilo jednu dozu i neka je 45000 primilo obe doze to dodje da ce za mesec dana biti ukupno 90000 vakcinisano,Meni sad nista jasno nije
Jasno je da si mnogo glup. Tebi ova vakcina neće pomoći!
Da si isao u skolu znao bi da racunas
Ne vredi trošiti reči ni vreme na kojekakvu antivakcinarsku stoku. To je već bolest. Ali nije od Boga već od pakosti, zlobe. Plašim se da će nam se to, kao narodu, vratiti.
Posrska za sve koje misle svojom glavom u ovom ludom vremenu. Naravno, Belosevic i njemu slucni su pudlice koje kevcu sakrivene iza noge gazde.
Ja sam mislio svojom glavom i vakcinisano se..Srdačan pozz
Pusti Lelicu. Ona je nervozna, suša sve spalila, nema šta da pase.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣