Borac 1926 protutnjao Zlatiborom, Omladinac poražen od lidera

12
877

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 ostvarili su ubedljivu pobedu od 4:1 na gostovanju u Čajetini protiv Zlatibora.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu, nakon kojeg je na semaforu stajalo 3:0 za gostujući tim. Strelci su bili Todosijević, Pelivanović i Kolarević. U nastavku je još jedan pogodak postigao Todosijević, i to iz slobodnog udarca. Zlatiborci su do kraja uspeli samo da postignu počasni pogodak.

Nažalost, drugi čačanski srpskoligaš Omladinac poražen je minimalnim rezultatom na gostovanju u Priboju od lidera šampionata FAP-a.

Borac 1926 i dalje ima bod zaostatka za FAP-om, a Omladinac je peti sa 16 osvojenih bodova, devet manje od izabranika Darka Rakočevića.

Polet svoj meč igra u nedelju od 11 sati. U Ljubić stiže OFK Mihajlovac.

Izvor: Morava info

Prethodni članakOrganizatori protesta u Čačku: Policija odmah da pronađe napadače na Dimitrijevića
Sledeći članakTodorović o novoj nemačkoj fabrici u Čačku: Visoka tehnologija i visoke plate