Borac 1926 slavio u lokalnom derbiju protiv Omladinca iz Zablaća

13
1995

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 slavili su rezultatom 2:0 u lokalnom derbiju Srpske lige Zapad protiv Omladinca iz Zablaća, u meču 17. kola.

U prilično monotonoj fudbalskoj predstavi Borac je ipak bio bolji i zasluženo slavio.

Utakmica je rešena u drugom poluvremenu pogocima Grbovića u 60. i Pantića u 77. minutu.

Izabranici Darka Rakočevića zadržali su pet bodova prednosti u odnosu na FP, koji je danas slavio na gostovanju u Valjevu rezultatom 2:1.

U narednom kolu Borac 1926 gostuje u Gornjem Milanovcu protiv Takova, a Omladinac je domaćin Vrelu, koje u nedelju dočekuje Polet.

Izvor: Morava info