Čačak 94 na krilima Dumića do šestog trijumfa u sezoni

18
574

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 savladali su u Hali kraj Morave Mladost iz Zemuna rezultatom 80:65 u utakmici 10. kola KLS.

Čačane su do šestog trijumfa u sezoni predvodio je Dumić sa 18 poena. Po 14 su postigli Gašić i Pulijam, a Danilović 10.

U narednom kolu izabranici Đorđa Mićića gostuju Vojvodini.

Izvor: Morava info

Prethodni članakDžavon Frenklin: Pristup na utakmici sa FMP-om da primenimo protiv Partizana
Sledeći članakMost na putu Mrčajevci – Mršinci završen za nepuna četiri meseca i pušten u saobraćaj (FOTO)

18 KOMENTARA

1. Bravo za Cacak, bravo za sve u klubu! Nekim ljudim se ne mozemo nikad ugoditi… los smo narod… Steta za porez protiv OKK Beograda, sad bi se mozda razmisljalo o Aba2 ligi.

• Tačno, velika šteta makar za taj poraz, ali nemoj unapred da se radujemo. Sada slede utakmice sa jačim protivnicima pa da vidimo tačno gde smo trenutno. Puno sreće ekipi.

2. Hahahahhaha jadan duma čim odigra sledeću lošu utakmicu pa vi idioti ništa vam ne valja ! Ljudi pobede 15 razlike i vi k..te o izmenama i treneru i profesiji ?! Pa jel zeljko promašio profesiju kada izgubi od mege i igokeje ?! Napred Čačak bravo momci !!!

• Očigledno jesam ! Ne može petorka iz prve četvrtine da igra celu utakmicu i da ne bude osiilacija neki igrači idu iz povrede neki su van ritma … da mogu da drže intenzitet kao u prvoj četvrtini igrali bi aba 1 ligu … nego ste svi jadni nezadovoljni svojim životima pa mlati te po drugima !

3. Zadnje dve utakmice dobijene su zahvaljujući njemu. Ali ne brinite, kada bude imao loš dan i ne bude odigrao dobro dežurni pljuvati će stupiti na scenu. Za sinoć u partiju kapa dole.

4. Tačno. U umesto da pusti Dumu da igra forsiraju se Pulijam i Kul,, pa ako mu taj dan i nije dobar onda trpaju ovaj dvojac. Baš čudne i neverovatne izmene igrača, koje mogu ući i u rubriku verovali ili ne, a posle izvlači se kako znaš i umeš. Preveliko opuštanje posle plus 15 u prvoj četvrtini. Veliko je pitanje šta bi bilo da je protivnik imao pun roster. Isključujući pojedince, ponovo igra loša, rezultat dobar.

5. Ponovo bravo za Dumu. Najbolja potvrda njegove igre je reakcija publike, kako tokom igre, tako i u trenutku izlaska sa terena. Ne samo da je ponovo pokrenuo igru tima, već je po ko zna koji put, u zadnjoj četvrtini totalno zatvorio do tada najboljeg igrača Mladosti Vasića da ovaj bukvalno nije ni primio loptu. Da ne bi njega i Pulijamovih 8 vezanih poena (koji je do tada bio katasrofalan) pitanje je kako bi se sve završilo. Neshvatljivo rosteri trenera. Posle prve četvrtine i plus 15 vrši neverovatno rotacije i dozvoljava, po ko zna koji put, da se protivnik potpuno vrati u život. Ko gura više onog Kula nikome nije jasno. Duma u prvom poluvreme u nije igrao ni 5 minuta, a uvodi ga kada krene sunovrat ekipe da vadi klestenje iz vatre.

6. Na krilima Dume i navijača! Umalo da se ponovi Okk.Čestitke na pobedi, valjalo bi bolje.Jos uvek dosta oscilacija i praznih minuta.Sami vraćamo protivnika u život.