Čačak 94 poražen u Somboru

12
753

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 poraženi su na gostovanju u Somboru od ekipe Džokera rezultatom 87:79 u utakmici 4. kola KLS.

Katastrofalno su izabranici Đorđa Mićića ušli u meč, a epilog takvog pristupa bio je rezultat 32:7 na kraju prve četvrtine! Uspeli su Čačani u drugom kvartalu da povežu konce i da tu deonicu dobiju sa 17 razlike (31:14), pa se na odmor otišlo sa podnošljivih minus osam.

Nastavili su igrači Čačka 94 sa dobrom igrom, približili se na svega četiri poena zaostatka, ali je domaći tim bio staloženiji u završnici i ipak zasluženo stigao do pobede.

Kod Čačka 94 najefikasniji su bili Pulijam sa 17, Majstorović sa 14, Danilović sa 13 i Grojić sa 11 poena. Pešaković i Lakić dodali su po 8, Gašić 5 i Dodić 3.

Ispostavilo se da je odsustvo Nerandžića bilo veliki hendikep za gostujući tim, a nedostajali su i poeni Filipa Dumića koji se za 15 minuta na parketu nije upisao u listu strelaca.

U domaćem sastavu Jugović je brojao do 21, Lugić je postigao 17, a Brbaklić 14 koševa.

U narednom 5. kolu Čačak 94 u komšisjkom derbiju dočekuje užičku Slobodu.

Izvor: Morava info

Prethodni članakŽelezničar u završnici slomio Kolubaru
Sledeći članakČačankama dve titule na Prvenstvu Srbije u krosu

12 KOMENTARA

1. Ljudi da se ne zezamo ! 49 naspram 23 bacanja … KRADJA!

Panto ne igra jer covek radi sa mladim centrima tu je za ne daj boze ima 42 godine ! Svaka cast klubu jer je potpisan a i njemu na svemu. Verujem da mu je ovaj ugovor hvala od kluba !

• Ne lupetaj,i treba da radi a godine nisu bitne ako zna i moze-a moze da pomogne 10-15 min a ne kao prošle sezone 35-40 minuta? Pantić vodi računa o svom telu i igra bolje od svih visokih.Dođi odgledaj dva treninga pa piskaj po tastaturi stručnjače!?

2. Sve je to deo sporta. Katastrofalna prva četvrtina, a domaćin u isto vreme bi ubacio i takvu kroz obruč. Imali su na minus tri, dva-tri napada za izjednačenje da i vodstvo, ali su brzo leto odigrali. To im je bila šansa koju nisu iskoristili i naravno u zadnjoj sudije odrade svoj deo posla i gotovo – uvode ih u bonus u 3.minutu a domaćina 2 minuta pred kraj četvrtine. Biće bolje, jedino mi nije jasno da Panto uopšte nije uvođenje. Čudno.

3. Ova ekipa sa ovim dovedeinim i lose selektiranim momcima ne moze bolje Oni su uz pomoć sudija dobili proislu utakmicu sa Novi Pazarom. Svi momci koji su osećali klub su oterani od strane trenera. Dovedeni igraci koji nisu bolji cak i losiji a placeni duplo vise sa placenim stanovima i hranom.A gledalaca ce biti sve manje.Cim se umesa dotična gospoda raspad sistema. Isto kao i u Borcu.

4. Sramota kakva kradja os sudija kada je CA94 trebao da prelomi i prevede ! Sve u redu sa -25 prva cetvrtina ali momci su zaigrali i krenuli silovito i jednostavno im nine dato, oteto, sramota bre vise !

• pa ne vredi ne sme se dozvoliti da Jokićev klub ispadne u prvoj sezoni ,a drugo Čačak niko ne gura sem entuzijazma uprave , tako da sredina tabele je realnost , bez nerviranja