Setila se neka budala, verovatno ti pa sam sebe hvalis a o politici nemas blage veze. Sigurno ćete ovakvim akcijama strašno da uzdrmate režim. Blage veze vi nemate, da pitaju ove manijake što vode grad kakvu bi opoziciju voleli, rekli bi bas ovakvu, jedina akcija deljenje knjiga, svi drugi problemi rešeni u gradu pa ste udarili na knjige.
Narode jadni, šta si dočekao, da ti Vučić i Pink pričaju o poštenju. Koliko je Pink pošten u medijskoj sferi, toliko je Vučić pošten na vlasti. Građevinski inspektor na jednom objektu uzeo deset hiljada evra, a koliko li je uzeo gradonačelnik. Vučićev Jovičić uzeo trista hiljada evra, a koliko je uzeo Vučić. Ništa, kad ti Pink kaže.
Prijatno Jovane, mora da jedes, pa ti dosadio, famozni sendvice cim si njime opterecen. A knjige? Neko rece, knjiga za glas. Ali avaj, dzaba 1.500 knjiga, ode u etar. Nema tu vajde. A demokrate, niti znamo ko su, ni dokle su. Rok trajanja nejasan, nesiguran, a sastav promenljiv, Dok se ne pohvataju za gusu. Dokazano.
Uzeo sam nekoliko naslova koji me interesuju , nisam u prilici da kupujem knjige i nisam jedini. Uzimali su ljudi da odnesu kao poklon deci. Hvala im do neba, sjajna akcija, bave se ljudi kulturom , narod i treba da čita !
Bolje da ste podelili Sendvice ,to ih vise interesuje nego knjige.Narod je prost,neobrazovan a samim tim i glup,tako da ce knjigu koristiti Zimus da podloze vatru.
Nisu Čačani nepismeni nego im se nude jeftini sadržaji , ovo je pun pogodak i dobra poruka! Fini kulturni i vaspitani ljude treba da se uključe u gradske institucije ! Što bi rekao jedan Sarajlija, mahalaši( kaldrmaši) treba da se probude i uvedu reda u ovaj grad…
Na svakoj trpezi treba pored hrane da bude i jedna nova knjiga ! Ovi ljudi su genijalci i svaka čast onome ko se setio!
Setila se neka budala, verovatno ti pa sam sebe hvalis a o politici nemas blage veze. Sigurno ćete ovakvim akcijama strašno da uzdrmate režim. Blage veze vi nemate, da pitaju ove manijake što vode grad kakvu bi opoziciju voleli, rekli bi bas ovakvu, jedina akcija deljenje knjiga, svi drugi problemi rešeni u gradu pa ste udarili na knjige.
Pa rešavaju ovi tvoji naprednjaci, puna gradska Skupština načitanih. Nego napiši još koji komentar da objava bude čitanija 👍
E svaka Vam je na mestu cika Pero. 👍
Narode jadni, šta si dočekao, da ti Vučić i Pink pričaju o poštenju. Koliko je Pink pošten u medijskoj sferi, toliko je Vučić pošten na vlasti. Građevinski inspektor na jednom objektu uzeo deset hiljada evra, a koliko li je uzeo gradonačelnik. Vučićev Jovičić uzeo trista hiljada evra, a koliko je uzeo Vučić. Ništa, kad ti Pink kaže.
Prijatno Jovane, mora da jedes, pa ti dosadio, famozni sendvice cim si njime opterecen. A knjige? Neko rece, knjiga za glas. Ali avaj, dzaba 1.500 knjiga, ode u etar. Nema tu vajde. A demokrate, niti znamo ko su, ni dokle su. Rok trajanja nejasan, nesiguran, a sastav promenljiv, Dok se ne pohvataju za gusu. Dokazano.
Uzeo sam nekoliko naslova koji me interesuju , nisam u prilici da kupujem knjige i nisam jedini. Uzimali su ljudi da odnesu kao poklon deci. Hvala im do neba, sjajna akcija, bave se ljudi kulturom , narod i treba da čita !
Bolje da ste podelili Sendvice ,to ih vise interesuje nego knjige.Narod je prost,neobrazovan a samim tim i glup,tako da ce knjigu koristiti Zimus da podloze vatru.
Nisu Čačani nepismeni nego im se nude jeftini sadržaji , ovo je pun pogodak i dobra poruka! Fini kulturni i vaspitani ljude treba da se uključe u gradske institucije ! Što bi rekao jedan Sarajlija, mahalaši( kaldrmaši) treba da se probude i uvedu reda u ovaj grad…