ČAČAK – Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović, rekla je danas da će ove godine biti završena tri autoputa i započeti izgradnja tri nova autoputa.

– Pre leta i letnje turističke sezone imaćemo završena tri autoputa, i to na južnom i istočnom kraku Koridora 10, kao i 103 kilometra autoputa na Koridoru 11 od Obrenovca do Preljine. Takođe, do kraja godine biće završena i deonica od Surčina do Obrenovca, pa ćemo imati ukupno 120 kilometara autoputa od Surčina do Čačka – rekla je Mihajlovićeva gostujući na TV Prva.
Ona je najavila da u aprilu kod Lučana počinju radovi na deonici autoputa ka Crnoj Gori od Preljine do Požege.
– Pored toga, u junu je planiran početak radova na prvoj deonici auto-puta Beograd-Sarajevo, od Sremske Rače do Kuzmina, a u 2019. kreću i radovi na izgradnji Moravskog koridora, odnosno autoputa Pojate – Preljina – rekla je Mihajlovićeva.
RINA







DA NE BI VELJA KO ZNA KUDA BI AUTO PUT PROSAO.
Opet izvisi Moravski koridor lažu već 5 godina
BUAHAHAHAHAAAAA
kog leta, koje godine Zoko…to slusamo jos od 2016.
malo si nam lagalica ko i sve ove godine
Oni bar rade, a ti?