
Elektrodistribucija Srbije (EDS) uvela je novu digitalnu uslugu za prijavu očitanih stanja brojila u mobilnoj aplikaciji ED Srbije i na kompanijskom sajtu www.elektrodistribucija.rs, saopštila je EDS . Na ovaj način korisnicima će biti omogućeno da sami dostave stanje mesečne potrošnje električne energije putem aplikacije.
Potrošači, sa bi koristili uslugu, trebalo bi da instaliraju aplikaciju ED Srbije sa Gugl plej prodavnice https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eds.edsrbije ili da u internet pretraživaču otvore stranicu https://elektrodistribucija.rs/prijava_ocitanih_stanja_online.
Izvor: EDS









Sad ćemo da šaljemo stanja umanjićemo potrošnju da izbegnemo crvenu zonu!Mi ćemo da šaljemo stanja privatna agencija će da naplati očitavanje!😉😘