FAP slavio protiv Poleta i nastavio poteru za Borcem

1
1001

ČAČAK – Polet iz Ljubića poražen je danas na Gradskom stadionu u Čačku od ekipe FAP-a iz Priboja rezultatom 3:1.

U prvom meču prolećnog dela prvenstva Srpske lige Zapad, gosti su poveli pogotkom Obućine u 11. minutu. Čitavih 75 minuta vodila se velika borba na terenu pre nego što je drugoplasirani tim na tabeli duplirao je prednost u 86. minutu pogotkom Lazarevića. Dva minuta kasnije Grujić je postigao gol za nedostižnih 3:0.

Ekipa iz Ljubića postigla je počasni pogodak u 90. minutu, a strelac je bio Veselinović.

FAP sada ima 38 bodova, dva manje od Borca 1926 koji danas igra svoj meč protiv Vrela. Tim iz Priboja i u narednoj rundi gostuju, a protivnik im je Budućnost Vujić iz Valjeva.

Poletu je ovo bio deseti poraz nakon kojeg su ostali na 18 osvojenih bodova.

Izvor: Morava info

Prethodni članakMijatović pred Partizan: Konačno ćemo biti kompletni
Sledeći članakĐorđe Pejak: Čačak postaje jedan od četiri stonoteniska centra u Srbiji