
ČAČAK – Snimak koji je snimio Čačanin koji tvrdi da je gradska većnica dr Slavica Dragutinović zloupotrebila svoj položaj i preko reda uvela pojedine građane da se vakcinišu u Plavoj hali postao je viralan na društvenim mrežama.
Ispostavilo se da je video snimio Slobodan Jakšić, nekadašnji odbornik u Skupštini grada Čačka, koji je, kako je naveo, u halu doveo svoju 91-godišnju majku.
– Evo vidite šta rade naprednjaci, uvode preko reda svoje članove, zašto onda dobijamo termine za vakcinaciju, ali doći će vam brzo kraj pa ćete na ulicu svi – rekao je Slobodan Jakšić koji je svojim mobilnim telefonom snimio ceo događaj.
U izjavi za Nova S on je naveo da je postupak vakcinacije veoma loše organizovan.
– Nema dovoljno medicinskog osoblja da prime ljude koji dolaze na vakcinisanje, a mahom su to bili stariji ljudi. Sa mnom je na vakcinisanje došla i moja majka koja ima 91 godinu. Niko ne upozorava građane na obavezno držanje distance, niko im ne traži na uvid skenirani kodni znak koji su dobili prilikom prijavljivanja za vakcinaciju. Tamo dolaze i građani koji se nisu prijavili na E portal, pa i oni dobijaju vakcinu – kaže Jakšić.
– Eto vidite samo dan ranije hvalili su se da su za jedan dan vakcinisali preko 700 ljudi, a danas im nije palo na pamet da pozovu svoje bivše kolege i koleginice u pomoć, da se bolje organizuju da bude nekog reda na punktovima. Još i direktor Doma zdravlja daje informaciju da će danas vakcinisanje trajati do 14:00, a da će navodno sutra biti otvoreni i punktovi po pojedinim seoskim ambulantama. Pa na šta to liči da se preko medija građani neprekidno pozivaju na vakcinaciju, a punkt se zatvara u 14:00. Što ne produže do uveče ako treba. Ja znam da će sada kada vi ovo objavite da krenu SNS botovi da me pljuju i pišu svašta o meni i evo ja prihvatam da su oni sve u pravu, samo neka kažu da li je u redu ovo kako se organizuje vakcinacija i da li je u redu ovo što je uradila dr Dragutinović – kaže Slobodan Jakšić.
S druge strane, dr Slavica Dragutinović negirala je da je bilo koga uvela preko reda.
– Radila sam treću smenu u bolnici i znam koliko je naporan moj i posao mojih kolega. Zato sam kupila voće za njih i pozvala supruga da me odveze do ovog punkta, ali tu je nastao pakao. Oni su, verovatno, mislili da sam muža dovela na vakcinaciju i počeli su da me napadaju, a ono što se vidi na snimku je samo deo uvreda koje sam pretrpela – kazala je dr Dragutinović.
Pogledajte snimak iz Plave hale u Atenici:
https://www.youtube.com/watch?v=TFt2pM34iJk
Izvor: Morava info, Nova.rs








Jaksa imas neku Ukrajinku za nas.
A sanduk?Lazna socijala?lazne dojave o bombi???
Ko god da je,ovaj čovek je sve u pravu.A doktorka o Djilasu,smesna i i isprana priča za isprane mozgove.
Kao sto napisah smesno je sve od njegovih komentar i prozivanja,njenog komentarisanja Djilasa do stare majke od 92 godine koja gleda zeni pod suknju..
Slavka je zena koja se vecito zanosila politikom i funkciom,Bila je pomocnik pomocnika,ali kako je i sama pricala nista se nikad nije pitala ,bitna joj je bila samo stolica.Zena je 100 % donela voce kolegama,a i da je uvela nekog preko reda to zaista i jeste normalno u ustanovi u kojoj radi..Ovde jedino sto joj se moze zameriti sto uopste bilo sta polemise i ulazi u neku konverzaciju sa pacijentima,jos proziva Djilasa(doduse njma je svima Djilas nocna mora),opravdavajuce je sto sa Jaksicem vodi neku pricu,a svi dobro znamo ko je i kakav je to covek.tako da je ovo sve smejurija ..Kad je ovaj bestidni lik poceo sebe da predstavlja kao opoziciju i proziva nekog pa makar i clana vladajuce stranke onda ovi na vlasti ne mora da se brinu.
Ocigledno je da se vakcinacija sprovodi na silu. Koji zdravstveni radnici mogu da izdrze posao u covid ambulanti, opstoj medicini i na vakcinaciji. Neki ne rade nikako, a oni sto rade ne postizu, veliki je pritisak na zaposlene, jer je direktor obecao rad na vise punktova. Neke ambulante zatvorene, a u nekima malo lekara, pune cekaonice, pacijenti ne postuju mere, a neleceni su godinu dana zbog lecenja jedne bolesti….i tako u nedogled…najgore je sto obrazovana osoba poput pomenute doktorke pravi problem. Kojim povodom ona defiluje u plavoj hali, kad vakcinaciju sprovodi Dom zdravlja. Ne znam za sta sluze inspekcije, ko kontrolise punktove
Jakša Ukrajina o poštenju.
Da im nije odnela papaje? Ili mango? Il’ su bile kruške karamanke?
Svaka cast Jaksicu, partijski paraziti su unistili Bolnicu..nema od wc papira do sapuna, njima je samo vazno da mogu da zaposlavljaju preko stranke i da drpisu !
Kad ces ti da se pelcujes?Vidim da si u Holandiji digao onu sirotinju na noge,svaka cast.ko o cemu Zeljko socijala o postenju.
Član gradskog veća, predsednik ovoga i onoga pomoćnik direktora bolnice. Žena za sve i svašta uvodi ljude preko reda, naprednjake naravno jer je ona upravo slika ovog režima. Naravno da će odmah da krene zaklanjanje iza pola i struke, a stvar je prosta. Mimo svih pravila i hipokratove zakletve žena uvodi ljude preko reda, jer joj se može. Sram vas bilo doktorka
Nije Slavka potpuno slagala, odnela je voće koje je čovek doneo da bi ušao preko reda, Tako da dragi sugradjani čemu stajanje u redu kad Slavka za kilo pomorandže završi stvar.
Kakva vađevina. Ma evo doktorka sve ti verujemo
Jaksa o postenju…
Jaksa Rus i Olgica Makedonka…