Juniori Borca ubedljivi u Leskovcu

2
370

ČAČAK – Juniori Borca ostvarili su ubedljivu pobedu na gostovanju u Leskovcu protiv Aktavis akademije. Konačni rezultat bio je 88:57.

Izabranici Miloša Pejanovića već na startu su stvorili značajnu prednost, koja je na kraju poluvremena iznosila +22. Mladi Čačani su je u narednih 20 minuta samo uvećali do konačnog suficita od +31.

Šest igrača Borca postiglo je 10 i više poena: Andrić 15, Janković 12, Milošević i Nikolić po 11, te Mikavica i Kaplarević po 10.

Borac sada ima skor od 12 pobeda i jednog poraza. U narednom kolu, za dve nedelje, Čačani dočekuju ekipu Novog Pazara.

Izvor. Morava info

Prethodni članakJoš jedan smrtni ishod na kovid odeljenju, nema pacijenata priključenih na respirator
Sledeći članakSa analize stigli rezultati 413 uzoraka iz Moravičkog okruga, pozitivna svaka treća testirana osoba