Mijatović: Ništa još nismo osigurali, potreban maksimalan fokus

7
593
FFoto: Dragana Stjepanović

ČAČAK – Trener Borca Dejan Mijatović ocenio je da je jedan od razloga poraza njegove ekipe od Crvene zvezde 90:74 loše otvaranje utakmice.

On je istakao i da je Zvezdina odbrana bila mnogo bolje od one u prvom delu sezone kada su se isti rivali sastali u Čačku i zbog toga pohvalio stratega crveno-belih Janisa Sferopulosa.

• Čestitao bih rivalu na zasluženoj pobedi. Želeli smo da momentum sa prve utakmice protiv njih u Čačku da prenesemo ovde i pariramo. Ipak su evroligaški tim, zna se sa kakvim imenima. Otvorili smo loše utakmicu, primili 35 poena. Crvena zvezda je od dolaska Sferopolusa podigla odbranu na viši nivo. U drugoj četvrtini ušli smo u kontakt i počeli da igramo na pravi način, njihova dominacija u skoku je bila ogromna. Uspeli smo da uspostavimo to i vratimo se u utakmicu, kada smo potom promašili dva napada i posle toga su se odvojili. Zbog svega što dolazi, drago mi je što su momci ostali u utakmici 40 minuta. Ništa još nismo osigurali, nema dugoročnih planova, imamo ogromna iznenađenja, tako da je potreban maksimalan fokus – rekao je Mijatović nakon utakmice u Beogradu.

Izvor: Morava info

Prethodni članakBorac zapretio, ali ostao bez daha, Zvezda do pobede na krilima Jaga