Mijatović: Visoki igrači Krke odneli prevagu

5
471

ČAČAK – Trener Borca Dejan Mijatović izjavio je da je njegov tim zasluženo poražen od Krke rezultatom 89:80.

Prema njegovim rečima, prevagu su odneli visoki igrači ekipe iz Novog Mesta.

I pre utakmice sam rekao da je Krka ekipa koja ima format, jaku unutrašnju igru. Znali smo da je potrebno da zaustavimo igru u reketu protivnika, posebno Planinića, zatim Macure i Radovanovića. A baš tu smo imali puno problema. Planinić je u prvom poluvremenu ubacio 15 poena. Takođe, imali smo devet skokova manje. Uhvatili smo priključak zahvaljujući promeni ritma igre i zbog veće agresivnosti. Ušli smo u egal, ali onda smo nerezonski šutirali u nekoliko napada. Tako da smo zasluženo poraženi, nema tu mnogo filozofije. Kada se stvari ne odrade kako treba, posledica je poraz – istakao je Mijatović.

Naredni susret Borca u regionalnom takmičenju zakazan je za četvrtak u Zagrebu, a protivnik je Cibona.

Izvor: Morava info

Prethodni članakSrbija protiv nasilja Čačak: SNS bratija nije jednako država Srbija
Sledeći članakMaksimović: Sinoć u Beogradu na delu bila najgora anarhija