Na gradskim bazenima održane “Igre na vodi“, trijumf “Razbijača“

0
241

ČAČAK – Na gradskim bazenima u Čačku i ove godine održane su tradicionalne “Igre na vodi“, u organizaciji Sportskog centra “Mladost“.

Takmičari su bili mlađeg školskog uzrasta i učestvoavalo je šest ekipa sa po osam takmičara. Ekipe su imale interesantne nazive: “Razbijači“, “Plivači“, “Big Ben“, “Kitovi“, “Borac“ i “Ajkule“.

Ekipe su se takmičile u četiri igre i takmičenje je bilo do kraja neizvesno. Pobednik Igara je ekipa “Razbijači“, dok su ekipe “Borac“ i “Plivači“ osvojili drugo i treće mesto.

Organizator je za tri prvoplasirane ekipe obezbedio nagrade u vidu pehara, a svi takmičari su dobili medalje za učešće i uspomenu na ovo takmičenje. Za regularnost takmičenja bila je zadužena četvoročlana sudijska ekipa, dok je o bezbednosti takmičara brinula spasilačka služba SC “Mladost“.

Takmičenju je prisustvovao veliki broj roditelja i gledalaca koji su uživali u nadmetanju najmlađih takmičara.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPoljoprivrednici: Ako država ne da pomoć zbog suše od 300 evra po hektaru, krajem avgusta novi protesti
Sledeći članakOvo su cene dizela i benzina za narednih sedam dana

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here