
ČAČAK – Nemanja Krtolica i u narednoj sezoni biće šef stručnog štaba FK Borac 1926, saopštio je taj klub.
Ekipa Borca igrala je izvanredno u prolećnom delu šampionata, u kojem je izborila opstanak u Prvoj ligi Srbije, iako je to nakon prvog dela sezone izgledalo gotovo nemoguće. Nema sumnje da je Krtolica preporodio igru čačanskih “zebri“ i uprava je reagovala novim ugovorom za sezonu u kojoj će Borac, kako se najavljuje, imati ozbiljne ambicije.
Podsetimo, juče je na funkciju sportskog direktora zvanično imenovan Siniša Radanović.

- Trio Milivojević – Radanović – Krtolica pokazao se kao dobitna kombinacija, pa smo sa velikim zadovoljstvom nastavili saradnju sa ljudima koji su svojim radom, posvećenošću i rezultatima zaslužili poverenje kluba. Zajedno nastavljamo put ka novim izazovima, novim pobedama i novim uspesima – saopšteno je iz FK Borac 1926.
Izvor: Morava info









Desancic u Emitatima…Furtula kazu da je u Tsc ili N. Pazaru….sve su to dobri momci i sportisti kao i uprava ,navijaci i GRAD….🇷🇸👊
Ziveo nas F.K BORAC
Jos da se upakuje tim i ono sto bih najvise voleo da se par omladinaca prebaci u prvi tim, Keni, Sergej, Ostojic, Caluk…
Sve pohvale za dosadašnji učinak! Igrači, stručni štab i uprava na visini zadatka.
Ozbiljan potez uprave kluba, sve pohvale za Milenka sto je podrzao pravu pricu.
Vrhunski potez uprave…jedan od retkih mladih ambicioznih trenera sa jasnim stilom igre koji pritom nije iscedjen i koji nije promenio po 20-30 klubova kao vecina trenera koji su na trzistu.
Jako mi se svidja sto se sve na vreme definise!
Naredna sezona ce biti neuporedivo teza i liga znatno jaca u odnosu na ovu!
Napred Borac!
Sredina tabele puna kapa realno, nemamo mi uslova za vece rezultate
Eto strucnjak nek ti znas…
Valjalo bi da ostane i vecina igrackog kadra od predhodne sezone na celu sa Furtulom
Vec sad sezona koja obecava. Krtolica je odlican trener