
ČAČAK – Udruženje “APEX Racing Team“ organizuje novu “Biciklijadu“ – rekreativnu biciklističku vožnju koja će biti održana u nedelju, 19. jula, a ovog puta destinacija će biti Koštunići, jedna od omiljenih ruta među učesnicima dosadašnjih vožnji.
Planirana trasa duga je 27 kilometara, dok će na 17. kilometru biti postavljena okrepna stanica. Učesnici će tu napraviti kraću pauzu, osvežiti se i odmoriti pre nastavka puta ka krajnjem odredištu.
Po dolasku u Koštuniće bicikliste očekuje dodatna mogućnost za predah i osveženje, jer će kupalište biti otvoreno. Organizatori preporučuju učesnicima koji žele da iskoriste ovu priliku da ponesu kupaće kostime i nakon vožnje se rashlade.
Iz “APEX Racing Team-a“ posebno apeluju na roditelje koji planiraju da povedu najmlađe bicikliste da vode računa o bezbednosti dece i da ih prevoze u odgovarajućim biciklističkim sedištima, imajući u vidu da je ruta duža i zahtevnija za mališane koji samostalno voze manje bicikle.
Organizatori pozivaju sve ljubitelje biciklizma, rekreacije i boravka u prirodi da se pridruže još jednom druženju na dva točka i provedu dan u znaku sporta i zajedničkog uživanja u prirodi.
Dodatne informacije zainteresovani mogu pronaći na društvenim mrežama APEX Racing Team-a.
Izvor: Morava info










Mislim da taj pravac nije dobar za vožnju dece u korpi…ali….videćemo!
Pepe pobeda