Ocokoljić pred Studentski centar: Svaka naredna pobeda veoma vredna, očekujem podršku čačanske publike

0
622
Foto: Duško Radišić Lejča

ČAČAK – Košarkaši Borca u subotu od 17 časova, u Hali kraj Morave, dočekuje Studentski centar u meču koji otvara drugi krug ligaškog dela ABA lige. Čačani su rivala već savladali na gostovanju u Podgorici u prvom kolu, ali iz kluba poručuju da će duel u Čačku biti daleko zahtevniji.

Trener Borca Saša Ocokoljić ističe da ekipu očekuje veoma izazovan nastavak sezone.

  • Ulazimo u drugi krug takmičenja po grupama, gde će svaka pobeda biti veoma vredna. Trenutno je sedam ekipa u obe grupe na skoru 2-6, pa mislim da nas u ovom delu takmičenja, u narednih osam utakmica, čeka velika borba pred plej-of i plej-aut fazu – rekao je Ocokoljić.

Govoreći o narednom protivniku, naglasio je da Studentski centar izuzetno kvalitetan sastav.

  • Radi se o odličnoj ekipi, redovnom učesniku plej-ofa prethodnih sezona. Imaju široku rotaciju, a dodatno su u odnosu na prvu utakmicu pojačani Rebecom, koji je prošle sezone imao fenomenalnu sezonu u FMP-u. Igraju u visokom ritmu, sa dosta trčanja i tranzicije, imaju više igrača koji mogu da kreiraju u pik-en-rol igri, a krasi ih i odličan šut za tri poena – kaže trener Borca.

Ocokoljić očekuje zahtevnu utakmicu.

  • Sigurno da nas očekuje težak meč. Igramo sa timom koji ima fizički i atletski odlične igrače, tako da će kontrola skoka biti jedan od ključnih faktora za pozitivan rezultat – poručio je on.

Trener Čačana apelovao je i na podršku sa tribina.

  • Nadam se da će publika doći u lepom broju, kao na utakmici sa Igokeom, i dati nam podršku na ovom meču – zaključio je Ocokoljić.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPetnaestogodišnjak iz okoline Ivanjice uz pretnju nožem opljačkao osamdesetdevetogodišnju staricu
Sledeći članakUmetnička galerija “Nadežda Petrović“ deo regionalne izložbe “4×4 umetnice“ otvorene u Zrenjaninu

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here