Pavle Nikolić napušta Borac, ali ostaje u ABA ligi

4
1038
Foto: Dragana Stjepanović

ČAČAK – Pavle Nikolić, mladi košarkaš Borca iz Čačka, navodno je odabrao za koga će nastupati naredne sezone.

Pavle Nikolić će od sledeće takmičarske godine braniti boje Spartaka, prenose Sportske.net.

Krilni centar ima najbolju sezonu u karijeri u kojoj je prosečno u ABA ligi beležio 16,3 poena uz 5,9 skokova, a njegov klub se trenutno bori za opstanak u takmičenju. U prvom duelu play-outa su savladali TFT i potreban im je još jedan trijumf.

Sportske.net pišu da će postati novo pojačanje Spartaka, ali i da će u ugovoru imati izlaznu klauzulu u slučaju da poželi da ode na koledž.

Interesantno, Pavle Nikolić očigledno nije krenuo putem mnogih njegovih mladih kolega koji su se zaputili ka Sjedinjenim Američkim Državama i NCAA ligi, iako je sezone imao nekih neverovatnih partija u jadranskom takmičenju u kojem je dva puta došao i do 30 poena, pa i više.

On bi trebalo da bude drugo pojačanje Subotičana koji su doveli i Marka Tofoskog, talentovanog prvotimca BKK Radničkog.

Izvor: Sportske.net, Basketballsphere.com

Prethodni članakNove cene goriva, poskupeo dizel
Sledeći članakStevanić: Uskoro počinje rekonstrukcija Ulice kneza Miloša, u delu od Cara Lazara do Nemanjine

4 KOMENTARA

  1. Valjda je klub potpisao ugovor da od sledeceg transfera ostaju pare u Čačku. Na šta smo mi spali da najbolji igrač ide u Spartak Suboticu umesto obrnuto da bude.

  2. Jelesijevic napustio Stojana ali ostao u skupstini, Nikolic
    napustio Borac ali ostaje u ABA ligi. Sta je bre sa PAVLIMA danas?!!! 😂😂😂

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here