
ČAČAK – Ogranak “Elektrodistribucija“ Čačak, izvodiće radove na zameni stubova i rekonstrukciji distributivne elektroenergetske mreže radi unapređenja kvaliteta napajanja električnom energijom.
Zbog toga će u petak, 14. februara, deo teritorije Čačka ostati bez struje.
- Od 09:00 do 16:00 časova bez električne energije biće potrošači u delu Milićevaca i Vranića koji se napajaju iz TS Ostojića kosa, Ostojići, Milićevci reka i Farma i iz TS Vranići kula – deo korisnika na niskonaponskoj mreži u delu ka Rakovi.
Izvor: Morava info








