Polet slavio u uzbudljivom meču protiv Jošanice, Veselinović dvostruki strelac

0
561

ČAČAK – Ekipa Poleta iz Ljubića savladala je danas Jošanicu iz Novog Pazara rezultatom 3:2 u utakmici 22. kola Srpske lige Zapad.

Na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Čačku viđen je izuzetno kvalitetan i zanimljiv meč. Polet je došao u vođstvo već u 9. minutu pogotkom Nikole Veselinovića, ali je nakon 20 minuta rezultat bio izjednačen. Strelac za Jošanicu bio je Demirović.

“Grebići“ su ipak na odmor otišli sa prednošću pošto je u 42. minutu domaći tim u vođstvo ponovo doveo Veselinović.

Međutim, gosti se nisu predavali, a rezultat takvog pristupa bio je pogodak Mulića u 59. minutu susreta.

Deset minuta kasnije Polet ipak dolazi do zasluženog trijumfa i nova tri boda. Strelac pobedonosnog gola bio je Nikola Tripković.

Poletu je ovo bila treća pobeda u poslednjih pet kola. Ekipa iz Ljubića zauzima sedmu poziciju na tabeli sa 31 osvojenim bodom.

U narednom kolu sastaju se sa Slogom u Petrovcu na Mlavi.

Izvor: Morava info

Prethodni članakJedan od predizbornih aduta Dveri infrastrukturno opremanje sela u Čačku za povratnike iz dijaspore
Sledeći članakOd ponedeljka radovi na deonici od bolnice do semafora u Atenici, izmenjen režim saobraćaja