
ČAČAK – Policija danas nije dozvolila blokadu Ibarske magistrale u Preljini koja je bila najavljena za 17 časova.
Policija je formirala kordon duž ove saobraćajnice kod crve u Preljini i okupljenima nije dozvoljavala pristup magistrali, kojom su sve vreme nesmetano prolazili automobili.
Izvor: Morava info









U pravu si, Jelena — tvoj doprinos Visokom savetu blokade planete je neprocenjiv, ali ipak si ti zapravo visoki član još važnijeg tela: Savetnika za sarkazam bez svrhe.
Tvoje replike podsećaju na humoristički kabare u kom se glumac previše uživeo u svoju sporednu ulogu.
Priznajem, tvoja retorika je za nijansu iznad one CAPS LOCK brigade – tamo gde se urlanje smatra mišljenjem.
Ali ni to nije mnogo – samo znači da si umela da pritisneš Shift dok si kucala sarkazam.
U svakom slučaju, hvala ti na redovnim doprinosima – tvoj pseudointelektualni performans nas uvek podseti zašto borba za istinu mora da traje.
Javi se kad padne još neka genijalnost – čekamo s nestrpljenjem!
Stay tuned, Jelena.
Duso, ponavljas se, gubis koncetraciju, nemoj sad da me izneveris!
U pravu si, Jelena — tvoj doprinos Visokom savetu blokade planete je neprocenjiv, ali ipak si ti zapravo visoki član još važnijeg tela: Savetnika za sarkazam bez svrhe.
Tvoje replike podsećaju na humoristički kabare u kom se glumac previše uživeo u svoju sporednu ulogu.
Priznajem, tvoja retorika je za nijansu iznad one CAPS LOCK brigade – tamo gde se urlanje smatra mišljenjem.
Ali ni to nije mnogo – samo znači da si umela da pritisneš Shift dok si kucala sarkazam.
U svakom slučaju, hvala ti na redovnim doprinosima – tvoj pseudointelektualni performans nas uvek podseti zašto borba za istinu mora da traje.
Javi se kad padne još neka genijalnost – čekamo s nestrpljenjem!
Stay tuned, Jelena.
Nista ne brini, neces dugo cekati i hvala ti sto pomno citas sve moje pisanije, moram da se ustinem da vidim dal’ je ovo java il san, da takva, ali takva intelektualna gromada kao ti prati mene tako malu i krezubu, tako pseudo (malopre kvazi) intelektualku. Ulepsa mi dan danas (jos kad bi mi visok savet blokadera usvojio predlog, gde bi mi kraj bio…ah, nikad se ne zna).
Predlazem blokaderima ne blokadu sopstvenog grada, sopstvenih sugradjana ili drzave. Ne, ne i ne! Postoji mnogo bolja varijanta a to je blokada cele planete Zemlje. Vec postoji fenomenalan recept, molim da sledite isti samo ukucajte na youtubu, video se zove: Top Lista Nadrealista – Cane Prebranac pokusava zaustaviti Zemlju (Na dnu dna). Nema na cemu.Cmokic.
Hvala Jelena, tvoj komentar upravo pokazuje zašto Cane Prebranac i danas zvuči kao proročanstvo.
Pokušavamo da zaustavimo Zemlju koju su kidnapovali baš oni koje ti braniš.
Cmok za lucidnost.
Upravo su uradila ono što radi svaki kvazi-intelektualac kad nema više argumenata: pozove se na satire koje ne razume i koristi „sarkazam“ da prikrije nervozu.
Pa nervozni ste vi intelektualci (nesto vam se nije primio sadizam kod lokalnog stanovnistva) pa reko da pomognemo mi oni kvazi ! Caos i i uzivaj u videu!
Draga Jelena,
čini se da ste pomešali intelekt sa sadizmom, a lokalno stanovništvo s bot mrežom.
Ipak, zahvaljujemo na brizi – uvek je zanimljivo kad neko uživa u ulozi statistkinje u tragediji, sve dok ima dobar WiFi i YouTube preporuke.
Što se tiče vašeg “caos”, više liči na pokušaj bekstva iz razgovora nego na poentu.
Ali razumemo – kada se nema šta reći, ostaje emoji ton i podsmeh.
Uživajte vi u vašem videu.
Mi ćemo u stvarnosti.
Pa nemoj tako, ja samo htedoh da dam svoj doprinos visokom savetu blokadera (fenomenalan izraz, juce sam se srela sa istim 1.put) sa blokiranjem planete Zemlje. Ali ne brini, cim mi padne na pamet jos genijalnija stvar, odmah ali odmah se javljam! Neces dugo cekati! Stay tuned!
Kojoj vi klasi pripadate kad imate vremena za okupljanje kad radite ko vama zarsđuje novac
Dragi Kako, studenti nisu klasa – oni su temelj svakog društva koje želi da ima budućnost.
A ako ti je nejasno kako „imaju vremena“, razmisli – možda zato što nisu zarobljeni u 12-časovnom ropstvu koje ti nazivaju „radnim mestom“, već se bore da ni ti ne ostaneš zauvek rob (bot)?
To što ne razumeš zašto neko šeta umesto da ćuti i trpi – govori više o tvojoj naviknutosti na poniženje, nego o njihovoj dokolici.
Takooo… Vežite deo snaga na drugoj saobraćajnici a na trećoj uspešno blokirajte 🤗
Svaka cast policiji.Dosta strpljena normalno ponasanje.Dostojanstveni.BRAVO ZA NJIH.
Hvala policiji za sve i puna podrska!
Ovaj komentar je za juče, za danas i z svaki naredni dan. Frfljavi mutavi folirantu. Izvadi prvo truleks krpu iz usta. Zbog tebe se ne može iz Ljubića u Dom zdravlja kod Parka. Lešinariš na ovoj politici. Niti si ti aktivista niti si političar. 10 godina si bio u SNS. Sad kad su studenti rekli da neće politiku sad si aktivista. Sram te bilo folirantu. Ni jedan konkretan predlog nisi dao samo kritikuješ i truješ narod. Što ne pozva tako brzo ljude juče kod Požege? Ne smeš, samo ovde frfljaš po Čačku i prišljamčuješ se uz situaciju.
Dule pajseru moze to i bolje slabe sendvice jedes manjka inspiracije.
Bar je prvi na svakom protestu i blokadi.Vaso ne vidim tvog Calovica nigde,pricaju zli jezici da se prodao,odbornici ga napustaju kazu 6 mu otislo do sad.
To policijo
Bravo za policiju svaka cast
Lopov nad lopovima vucic.otvorio je auto put bez odgovarajucih dozvola da bi uzeo svoj deo.korumpirana stoka
Bravo za policiju,niko nema prava da drugima uskraćuje pravo na slobodu kretanja. Kako blokaderi ne shvataju da su blokade saobraćajnica kontraproduktivne za njih, da time odbijajaju ljude od sebe umesto da ih privuku. I one koji ne podržavaju vlast uspeli su da odbiju svojim primitivizmom i bahatošću.
Zato sto ih MI ne zanimamo! Da oni stvarno hoce izbore, izasli bi sa programom, listom kandidata i predsednickim kandidatom. Vise i ne pominju vanredne izbore.Samo su blokade cilj. Jer kako kazu i sami, Srbija mora da stane i stvarno sve rade da stane.Generalni strajkovi nisu uspeli, niko nije hteo da se odazove. Tako da u blokadama pokusavaju da ostvare svoj cilj koje se pretvorilo u cisto sadisticko izivljavanje obicnih ljudi.
Jelena, ti si kao pokvareni gramofon SNS PR-sektora – stalno preskačeš na „program, lista, kandidat“, kao da si na nekoj lošoj obuci kod Zorane Mihajlović.
Ako već toliko voliš programe, što ne spomeneš onaj koji traje 12 godina – gde se narod sistematski siromaši, institucije razgrađuju, a predsednik umišlja da je božanstvo?
Daj, ugasi skriptu. Više puta smo svi videli kraj tog „filma“, a kraj vam nije hepi end, već raskid ugovora sa realnošću.
Mantra, mantra, Niko u Srbiji nije siromasniji od perioda 2 013 pa do danas. Svi bre imamo novcanik a imali smo. I do tada. I vidimo, brojimo. E sad neko vam veruje a neko ne. Razmislite. Doci ce I izbori. I prebojicemo se.
SNS = Mafija !
MAFIJA=BLOKADERI
Tacno 100%. Najveca mafija.
Tako bre..nedajte bagri da nas maltretiraju.Bravo policijo.Dosta je bilo zgubidana.