Poraz Čačka 94 u komšijskom derbiju u Kraljevu

10
866

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 poraženi su u Kraljevu od domaće Sloge rezultatom 72:63 u utakmici 22. kola KLS.

Izabranici Đorđa Mićića vodili su u prvoj četvrtinu, ali je domaći tim preokrenuo rezultat i poluvreme završio sa +10.

U nastavku su Kraljevčani održavali stečenu prednost i na kraju zasluženo slavili.

Najefikasniji u redovima Čačka 94 bio je Pulijam sa 13 poena, a pratio ga je Dumić sa 11.

Kod Sloge je najbolji bio Matović sa 19 poena.

Čačak 94 pao je na osmu poziciju na tabeli sa učinkom od 11 pobeda i isto toliko poraza.

U narednom kolu Čačani ponovo gostuju, ovoga puta OKK Beogradu.

Izvor: Morava info

Prethodni članakKompanija “Viland“ zatvara pogon u Čačku, bez posla ostaje 125 radnika