Poraz juniora Borca od Zvezde

0
391

ČAČAK – Juniori Borca poraženi su danas u Beogradu od Crvene zvezde rezultatom 86:78 u utakmici 9. kola Roda lige Srbije.

Prva četvrtina bila je ravnopravna, a odlikovala je dobra igra u napadu obe ekipe. Domaći tim u drugom kvartalu preuzima inicijativu, pa se na odnor otišlo sa 12 poena sufficita za Beograđane.

Međutim, izabranici Miloša Pejanovića veoma dobro su reagovali u drugom poluvremenu, pa je na početku treće deonice rezultat bio nerešen.

Ipak, Crvena zezda je do kraja uspela da se odlepi i da relativno sigurno odbrani stečenu prednost.

Kod Borca je najefikasniji bio Uroš Ivković sa 21 poenom. Pratili su ga Popović sa 17, Radović sa 14 i Krunić sa 10 koševa.

U pobedničkom sastavu Andrej Kostić postigao je 20 poena.

Borac nakon devet odigranih utakmica ima pet pobeda i četiri poraza. U narednom kolu u Čačak stiže užička Sloboda.

Izvor: Morava info

Prethodni članakŽele u lošoj seriji, poraz od Pirota u Hali kraj Morave
Sledeći članakOdržan glavni pretres: Da li je Goran V. bio uračunljiv kada je brutalno pretukao suprugu u Zablaću?