Poraz kadeta Borca od Partizana nakon produžetka

0
385

ČAČAK – Kadeti Borca poraženi su u Beogradu od ekipe Partizana nakon produžetka rezultatom 92:85 u utakmici 7. kola Triglav lige Srbije.

Izabranici Vladimira Zlatanovića bili su blagom rezultatskom zaostatku tokom većeg dela meča, ali su dodali gas u poslednjoj četvrtini i trojkom Krunića uspeli da uvedu meč u produžetak.

U dodatnih pet minuta igrači domaćeg tima imali su više prisebnosti i na kraju slavili.

Najeffikasniji u Borcu bio je Petar Radović sa 32 poena, Medić je postigao 21, Krunić 15, Petrović 6, Savičić 5, a Klenkovski i Erić po 3.

Borac sada ima tri pobede i četiri poraza, a u narednom kolu gostuje Crvenoj zvezdi.

Izvor: Morava info

Prethodni članakMinistarka prosvete najavila da za nekoliko dana počinje izgradnja vrtića u Zablaću