Poraz Poleta, požeška Sloga nosi tri boda iz Ljubića

1
872

ČAČAK – Fudbaleri Poleta poraženi su na svom stadionu u Ljubiću od ekipe Sloge iz Požege rezultatom 3:2.

Meč je odigran u okviru 4. kola Srpske lige Zapad. Ovo je drugi vezani poraz ekipe iz Ljubića, nakon što su pre sedam dana pretrpeli poraz i u susretu sa Borcem 1926.

Gosti su odlično otvorili utakmicu i već u 13.minutu poveli su pogotkom Vranića. Brzo igrači Poleta uspevaju da stignu do izjednačenja. U 18. minutu gol postiže Grujičić.

Međutim, samo četiri minuta kasnije Požežani ponovo vode. Strelac je bio Plazinić. Do ubedljive prednosti od 3:1 goste dovodi strelac prvog gola Vranić.

Veoma dobro igrači domaćeg tima otvaraju drugo poluvreme, budući da je stevlić smanjio rezultat već u 48. minutu, ali ispostavilo se da je to konačni rezultat susreta.

Polet je u prva četiri kola sakupio šest bodova i nalazi se na šestom mestu tabele. U narednom kolu izabranici Zorana Vujičića gostuju lideru na tabeli, ekipi FAP-a iz Priboja.

Izvor: Morava info

Prethodni članakDvadesetdevetogodišnjak pao sa motora i slomio kičmu
Sledeći članakPogledajte kakav je gol primio Borac 1926, kiks golmana možda odlučio pitanje pobednika u derbiju (VIDEO)