
ČAČAK – Fudbalski klub Čačak 1926 večeras će dobiti novu rukovodeću strukturu, pošto će na sednici Skupštine kluba biti imenovan novi Upravni odbor i Skupština čačanskog prvoligaša.
Kako saznaje Morava info, novi predsednik Upravnog odbora biće privrednik i dugogodišnji fudbalski radnik Predrag Predo Milivojević. Osim njega, u upravi će biti Srđan Bošković i Aleksandar Radomirović kao predstavnici lokalne samouprave, privrednici Dragan Čakarević i Lazar Milošević, bivši igrač Vito Jelić i advokat iz Beograda Branko Jovičić.
Prema našim saznanjima, Upravni odbor za direktora kluba predložiće bivšeg fudbalera Borca Sinišu Radanovića.
Borac 1926 dobiće i novu Skupštinu, sastavljenu od 21 člana. Na spisku su:
SPORTSKI RADNICI I BIVŠI IGRAČI:
- Radojko Avramović
- Predrag Teofilović
- Mihajlo Luković
- Dušan Dragićević
- Branko Petrović
- Miloš Pavlović
- Veljko Negovanović
- Milovan Ćirković
PRIVREDA I SPONZORI:
- Tomislav Savić
- Miroslav Marušić
- Predrag Milivojević
- Radoš Mladenović
- Dragiša Lazović
NAVIJAČI:
- Dejan Rusić
- Slobodan Gostiljac
LOKALNA SAMOUPRAVA:
- Srđan Bošković
VETERANI:
- Ilija Petrović
SUDIJSKA ORGANIZACIJA:
- Dragan Radulović
TRENERSKA ORGANIZACIJA:
- Radovan Gudurić
ZAPOSLENI:
- Aleksandar Ivković
MEDIJI:
- Zorka Gojković
Nova upravljačka struktura FK Borac imaće ozbiljan zadatak da, pre svega, klub izvuče iz problematične finansijske situacije, a onda i da pruži podršku sportskom sektoru da pokuša da konsoliduje tim koji se trenutno nalazi na poslednjem mestu tabele Prve lige Srbije.
Izvor: Morava info









Boškovic je sa dedom ugasio FK Rakovu ,kako ce on da pomogne Borcu?
Ovo je zasedanje Avnoj-a…nema spasa od ovih boljsevika…
Nazalost sport je samo refleksija stanja u drzavi. Ljudi koji su ugasili pravi Borac se predstavljaju kao spasioci, niko mladji od 60 godina, ceo zivot parazitiraju na grbaci naroda, samo menjaju stranke. Katastrofa.
Masinerija mora izvizdati ovu upravu.
Pa dva navijaca su u upravi. Ako sve ovo znaci odlazak Vlada, teski smo promasaj
Petrovic je bio predsednik dok se gradio stadion i staion nije zavrsen pare u dzepu zavrsile.
I opet u upravi.👏👏👏
Zato je došao da ga dovrši i da ga zabravi ,nije prošli put uspeo ovoga puta će sigurno.Borac nije imao 2 poštenija radnika od Popica i Vlada niti ce imati
Devla brate izdrži ne daj se voli te tvoj stari komšiluk iz kneza vaše popovića. PROCI CE I OVO.
Svi iskreni Borčevci znaju da je ovo ĆACI uprava velikog Maga Miloša S.
Sledeće je promena adrese Borca u apr na Lugovi bb
Da da ne zaboravim od komšiluka i prijatelja jedino su Bane i Mikeli ostali van uprave ali će njih u mladje kategorije..
Strašno,strašno..
Samo fali Vujadin Savic u upravi
Haos i katastrofa, zar je moguce da smo mi Srbi toliko glup narod da nas zajebavaju jedni te isti ljudi!
Nazalost jesmo glup narod i to veoma glup… Od Karadjordja naovamo svakog svog vladara smo ili ubili ili svrgli i proterali. A cim ustolicimo novog vladara, okrenemo se protiv njega i onog bivseg, kog smo prethodno ubili ili proterali, pocnemo da kujemo u zvezde, a novog da kudimo… Samo kukamo i nikad nam niko i nista ne valja… Lepo je to objasnio Arcibald Rajs. Zapravo je ravno cudu kako jos uvek opstajemo i postojimo.
Nemanja, Neso i Vlade su Doktori fudbala za ove istrosene fosile
Predo Milivojevic ,Dragan Cakara,Spiro,Radan,Sasa Petrovic auuuuuuuuuu.Upravu skockao Stevanic i Kole.Uprava Poleta u Borcu.Gde su Kalaja,Nemanja i ljudi koji iza sebe imaju rezultat.Kruzile su price da oni ulaze u upravu.Ova uprava je prevara i ova uprava nema kredibilitet ni autoritet.Sve je ravno nuli .Gasi svetlo !!!!!!!!!
Imaju rezultat ODUZIMANJE BODOVA
Pa hoćeš ti da kupiš koki id koga kome da platiš lupetas
Izmanupulusani su svi koji su trebali biti u upravu.Polet Ljubic je nova uprava Borca.
Jovane jesi krenuo da čitaš bukvar😃
Dajte Borac na prodaju nek postane privatno vlasništvo neka vlasnik ulaže i nek uzima profit,tada će se sve lepo organizovati a mi kao ljubitelji fudbala ići ćemo nedeljom na utakmice sa svojom decom kao nekada davno.
Možda je bolje da zaboravite na Borac i krenete da pomažete projekat Remont.
Kako stvari stoje zgleda da cemo pre gledati Remont u Superligi nego Borac
Privrednik?
Najbolje pitanje a ista garnitura se vrti u krug zakonom im treba zabraniti da priđu stadionu oni su u sportu samo iz interesa a ne za sport.
Koliko se pricalo o promenama sponzorima, zivo me zanima koliko ce se popraviti finansijska situacija posle ove skupstine
Ovo je ekipa za vašar ili pečenjaru. Uskoro u društvu Sloge iz Kv…
Nek nam je bog u pomoć
Jel moguce da u ovom gradu nema ko drugi da bude nego Predo???Covek je ceo zivot u fusbalu i sta je on tacno napravio???Koji je on privrednik,u kojoj delatnosti se tacno bavi?Koja je ovo uprava za sta?Ko su ovi ljudi iza kakvih uspeha tacno stoje?Evo ako neko zna nek mi kaze…
Sklonili su Vlada…Gde je Kole Bobi,neko od bivsih ozbiljnih igraca?
Jel ova ekipa Polet gurnula u zonu???Pa sad da vade Borac iz blata…
Jezivo sve ukupno!!!
Kakva je ovo uprava, zar se nije pricalo o povratku Kola. Kakav bre Predo, nije znao da vodi Polet sad ce da se proslavi u Borcu, sta je on dao fudbalu do sad. Radanovic da bude direktor, sa kojim iskustvom
Radanovic 0 iskustva, verovatno partijski
Bitno je da ima pomaka.
Nek nam je sa srećom!
Sve vam je dzaba….problemi koji vas muce se resavaju privatizacijom i iskljucivo u parama..pozdrav do sledece krize kada opet promenite ime kluba…