Poznato ko će biti članovi nove uprave FK Borac 1926, ovo su sva imena

32
8944
Foto: Duško Radišić Lejča

ČAČAK – Fudbalski klub Čačak 1926 večeras će dobiti novu rukovodeću strukturu, pošto će na sednici Skupštine kluba biti imenovan novi Upravni odbor i Skupština čačanskog prvoligaša.

Kako saznaje Morava info, novi predsednik Upravnog odbora biće privrednik i dugogodišnji fudbalski radnik Predrag Predo Milivojević. Osim njega, u upravi će biti Srđan Bošković i Aleksandar Radomirović kao predstavnici lokalne samouprave, privrednici Dragan Čakarević i Lazar Milošević, bivši igrač Vito Jelić i advokat iz Beograda Branko Jovičić.

Prema našim saznanjima, Upravni odbor za direktora kluba predložiće bivšeg fudbalera Borca Sinišu Radanovića.

Borac 1926 dobiće i novu Skupštinu, sastavljenu od 21 člana. Na spisku su:

SPORTSKI RADNICI I BIVŠI IGRAČI:

  • Radojko Avramović
  • Predrag Teofilović
  • Mihajlo Luković
  • Dušan Dragićević
  • Branko Petrović
  • Miloš Pavlović
  • Veljko Negovanović
  • Milovan Ćirković

PRIVREDA I SPONZORI:

  • Tomislav Savić
  • Miroslav Marušić
  • Predrag Milivojević
  • Radoš Mladenović
  • Dragiša Lazović

NAVIJAČI:

  • Dejan Rusić
  • Slobodan Gostiljac

LOKALNA SAMOUPRAVA:

  • Srđan Bošković

VETERANI:

  • Ilija Petrović

SUDIJSKA ORGANIZACIJA:

  • Dragan Radulović

TRENERSKA ORGANIZACIJA:

  • Radovan Gudurić

ZAPOSLENI:

  • Aleksandar Ivković

MEDIJI:

  • Zorka Gojković

Nova upravljačka struktura FK Borac imaće ozbiljan zadatak da, pre svega, klub izvuče iz problematične finansijske situacije, a onda i da pruži podršku sportskom sektoru da pokuša da konsoliduje tim koji se trenutno nalazi na poslednjem mestu tabele Prve lige Srbije.

Izvor: Morava info

Prethodni članakU Čačku otvoreno Savetovalište za brak i porodicu
Sledeći članakU Srbiji od početka godine prodato više novih vozila nego u isto vreme 2024, evo koje marke automobila su najprodavanije

32 KOMENTARA

  1. Nazalost sport je samo refleksija stanja u drzavi. Ljudi koji su ugasili pravi Borac se predstavljaju kao spasioci, niko mladji od 60 godina, ceo zivot parazitiraju na grbaci naroda, samo menjaju stranke. Katastrofa.

    • Zato je došao da ga dovrši i da ga zabravi ,nije prošli put uspeo ovoga puta će sigurno.Borac nije imao 2 poštenija radnika od Popica i Vlada niti ce imati

  2. Svi iskreni Borčevci znaju da je ovo ĆACI uprava velikog Maga Miloša S.
    Sledeće je promena adrese Borca u apr na Lugovi bb
    Da da ne zaboravim od komšiluka i prijatelja jedino su Bane i Mikeli ostali van uprave ali će njih u mladje kategorije..
    Strašno,strašno..

    • Nazalost jesmo glup narod i to veoma glup… Od Karadjordja naovamo svakog svog vladara smo ili ubili ili svrgli i proterali. A cim ustolicimo novog vladara, okrenemo se protiv njega i onog bivseg, kog smo prethodno ubili ili proterali, pocnemo da kujemo u zvezde, a novog da kudimo… Samo kukamo i nikad nam niko i nista ne valja… Lepo je to objasnio Arcibald Rajs. Zapravo je ravno cudu kako jos uvek opstajemo i postojimo.

  3. Predo Milivojevic ,Dragan Cakara,Spiro,Radan,Sasa Petrovic auuuuuuuuuu.Upravu skockao Stevanic i Kole.Uprava Poleta u Borcu.Gde su Kalaja,Nemanja i ljudi koji iza sebe imaju rezultat.Kruzile su price da oni ulaze u upravu.Ova uprava je prevara i ova uprava nema kredibilitet ni autoritet.Sve je ravno nuli .Gasi svetlo !!!!!!!!!

  4. Dajte Borac na prodaju nek postane privatno vlasništvo neka vlasnik ulaže i nek uzima profit,tada će se sve lepo organizovati a mi kao ljubitelji fudbala ići ćemo nedeljom na utakmice sa svojom decom kao nekada davno.

    • Najbolje pitanje a ista garnitura se vrti u krug zakonom im treba zabraniti da priđu stadionu oni su u sportu samo iz interesa a ne za sport.

  5. Jel moguce da u ovom gradu nema ko drugi da bude nego Predo???Covek je ceo zivot u fusbalu i sta je on tacno napravio???Koji je on privrednik,u kojoj delatnosti se tacno bavi?Koja je ovo uprava za sta?Ko su ovi ljudi iza kakvih uspeha tacno stoje?Evo ako neko zna nek mi kaze…
    Sklonili su Vlada…Gde je Kole Bobi,neko od bivsih ozbiljnih igraca?
    Jel ova ekipa Polet gurnula u zonu???Pa sad da vade Borac iz blata…
    Jezivo sve ukupno!!!

  6. Kakva je ovo uprava, zar se nije pricalo o povratku Kola. Kakav bre Predo, nije znao da vodi Polet sad ce da se proslavi u Borcu, sta je on dao fudbalu do sad. Radanovic da bude direktor, sa kojim iskustvom

  7. Sve vam je dzaba….problemi koji vas muce se resavaju privatizacijom i iskljucivo u parama..pozdrav do sledece krize kada opet promenite ime kluba…

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here