Stevanić: Ove godine konačno kreće sanacija šahti u Bulevaru Tanaska Rajića

21
1862
Foto: Dragiša Petrović/Fejsbuk grupa Fotografije Čačka i okoline

ČAČAK – Za sanaciju puteva na gradskom i seoskom područku ove godine iz budžeta grada Čačka izdvojeno je 200 miliona dinara.

Za radove na gradskom području potpisan je ugovor sa preduzećem “Štrabag“ vredan 150 miliona dinara.

  • U samom gradskom jezgru u toku je sanacija udarnih rupa. U ovoj godini se očekuje sanacija šahti u Bulevaru Tanaska Rajića, čime bi bio rešen dugogodišnji problem na ovoj važnoj saobraćajnici, nakon što smo prošle godine rešili problem rasvete u tom delu grada – izjavio je pomoćnik gradonačelnika Miloš Stevanić.

Za sanaciju puteva na seoskom području iz lokalnog budžeta biće izdvojeno 50 miliona dinara, a radove će obavljati preduzeće “Ratko Mitrović“.

  • Saniran je glavni put prema Miokovcima, rešen je i veliki problem na lokaciji Radojevića brdo u Mrčajevcima. Sada se kreće sa uređenjem puteva na levoj i desnoj obali Morave. Jedna ekipa kreće od Trepče i Preljine, a druga od Trnavske Baluge i ostalim selima prema Goričanima. Molimo meštane ovih sela za strpljenje, jer će biti potrebno dva do tri meseca da uđemo u svako selo i da saniramo sve oštećene puteve – naveo je Stevanić.

Izvor: Morava info

Prethodni članakMinistarstvo prosvete poslalo školama smernice za ocenjivanje učenika: Vrednovati ocene iz prvog polugodišta, ali i zalaganje
Sledeći članakBorac na krilima čačanske dece do +22 protiv šampiona KLS

21 KOMENTARA

  1. Stevaniću. Pošto ste izgrebali celu ulicu Dr. Mišovića sve do Trnave i zakrpili je red je i da vratite horizontalnu signalizaciju barem pešačke prelaze pogotovo ispred moje kuće.

  2. Kad vec obecavate puno, uradite jednu sitnicu, poprskajte protiv komaraca, kao rode su, izginucemo dok se setite da poprskate. U Bg je odavno vec sprovedena akcija

  3. Pljujete momka bezveze,a kad je on bio DIrektor SC MLADOST setaliste na moravi,i bedem je sredjen pod konac,bice polako nista preko noci

    • Jeste sredjeno,zaduzili se da se nasminkaju…Trenutno nisu u stanju da zakrpe udarne rupe…Samo obecavaju i pricaju prazne price a grad u rasulu dok se njihov racun puni…

  4. Nova bolnica, hala Borca, zapadna tribina na stadionu, zatvoren bazen, crpna stanica, dom zdravlja, bulevar Putnika… nastavite niz. Prođe skoro pola ove godine a grad sa više od sto hiljada stanovnika osim krpljenja po nekoliko rupa nije video da se bilo šta radi. Ti decko misliš da postanes gradonacelnik krpljenjem sahti, e moj ti.

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here