Stigli rezultati obdukcije dvoje nastradalih u Međuvršju: Imali su višestruke prelome

2
3514
Foto: Kurir, RINA, društvene mreže

ČAČAK – Na Odeljenju patologije Opšte bolnice u Čačku juče je obavljena obdukcija tela Ane Radović (20) i Aleksandra Masalušića (37) koji su nastradali u stavičnom udesu u Ovčarsko-kablarskoj klisuri kod Čačka.

Prvi nalazi odbucenta su da su oboje imali višestruke prelome kostiju, saznaje “Kurir“ od izvora bliskog istrazi.

  • Obdukcija je pokazala da su oboje nastradali od višestrukih preloma kostiju, bukvalno su bili potpuno polomljeni. U medicini se to još zove “multipli“ prelomi, i to se u praksi ne viđa tako često. Polomljene kosti su tada pretnja za unutrašnje organe jer ih seku poput mača ili noža. Kada rebro probije plućno krilo ili srce što se najčešće dešava, šanse su gotovo nikakve – kaže izvor beogradskog lista.

Smrt je, po tome sudeći, nastupila trenutno, o čemu je Kurir već pisao.

Podsećamo, Ana i njen prijatelj koji je bio za volanom audija, su u nedelju oko 19 časova sleteli s magistralnog puta Požega-Čačak pored jezera Međuvršje, a njihov automobil su spasioci našli posle tri dana.

Pretpostavlja se da je vozač “ispravio“ krivinu i umesto da ide ulevo, prošao iza zaštitne ograde, direktno se zakucavši u betonski propust pored puta. Potom je automobil upao u betonsku rupu duboku više od dva metra i tu ostao zaglavljen. Od siline udarca prednji deo automobila je bio potpuno smrskan.

Telo Ane Radović porodica je iz čačanske bolnice preuzela juče i ona je danas sahranjena na groblju na Zlatiboru gde je živela. Posmrtne ostatke nastradalog Aleksandra Masalušića porodica je preuzela danas u prepodnevnim satima.

Izvor: Kurir/D. Čeković

Prethodni članakZaposlena u Centru za socijalni rad u Čačku osumnjičena da je prisvojila milione sa računa korisnika pomoći
Sledeći članakPutopis: Kina – povratak u budućnost (FOTO)

2 KOMENTARA

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here